Красюк: Польський ринок боксу не настільки розвинений

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту 24 каналу Олександр Красюк, промоутер українського боксера, розповів, чому для реваншу, який відбудеться 20 серпня, не обрали Польщу.

До теми Стаховський відповів, чи змінив позицію щодо реваншу Усик – Джошуа

"Провести бій у Польщі реально. Чесно кажучи, не чув коментар Стаховського. Але це коментар, скажімо, людини-обивателя, яка не знайома з внутрішньою кухнею боксу, та не розуміє справжні процеси, які відбуваються, і справжні бюджети.

Якби в Польщі було можливо зібрати такі гроші, як, наприклад, у Лондоні, то поєдинки а-ля Усик – Джошуа там би відбувалися декілька разів на рік. Польський ринок боксу не настільки розвинений навіть у порівнянні з іншими країнами Європи. Звичайно, там дещо більші бюджети через платоспроможність населення. Але в цілому…", – зазначив Красюк.

За словами промоутера, головним у виборі місяця була фінансова складова, яка мала влаштовувати обидві сторони.

"Я спілкуюся з колегою Анджеєм Василевським і розумію, що вони проводять там боксерські шоу, аби бокс не помер. Тобто бізнесу в цьому немає. Це те, що стосується комерційної складової.

Підписавши контракт, ми дещо обмежили свої можливості, тому що головний принцип, який був закладений, – це принцип максимізації прибутку з обох сторін. Тому принцип максимізації прибутку є ключовим у прийнятті рішень щодо вибору місця бою, телевізійних платформ, арени, щодо вибору спонсорів тощо.

Це принцип, яким користуються сторони під час організації цього поєдинку, приймаючи рішення щодо основних моментів. Тому Польща в жодному разі не фігурувала", – розповів промоутер Усика.

Перший захист титулів для Усика

  • Незабаром, 20 серпня, Усик зійдеться на ринзі з Джошуа. Для боксерів це вже буде друга зустріч.
  • Для Олександра це буде перший захист своїх чемпіонських титулів – WBA, WBO та IBF. Він відібрав їх у британця у вересні 2021 року.
  • Бій прийме місто Джидда, що у Саудівській Аравії. Близько 40 тисяч фанатів зможуть подивитися бій наживо.
  • Нещодавно українець поділився відео з тренувань. Форма та сила Усика вражає!