Футболіст не збирається надовго затримуватись у складі лідера УПЛ. Дніпро-1 активно пропонує Довбику новий контракт, але Артем відмовляється ставити під ним свій підпис.

До теми Ціна на Довбика відлякує клуб Серії А: потенційний покупець шукає інший план

Довбик: Я не хочу кожне трансферне вікно ходити та просити, щоб мене відпустили

25-річному нападнику набридло грати в УПЛ, тому гравець хоче переїхати у топовий чемпіонат Європи. Тим паче, що інтерес зі сторони європейських клубів досить серйозний.

Новий контракт? Я не хочу кожне трансферне вікно ходити та просити, щоб мене відпустили хоч кудись. Тому ухвалив рішення, що нічого підписувати не буду. Я налаштований нічого не підписувати зараз, а далі все залежить від клубу. Які цифри не запропонували б, але мені цікаво заграти в топ-чемпіонаті,
– розповів Довбик.

Контракт Довбика з Дніпром-1 розрахований до кінця 2023 року.

Головне про кар'єру Артема Довбика

  • Артем вже має досвід виступів за кордоном. Довбик грав за Заря (Молдова) та Мідтьюлланд, Сьоннерйюск (обидва – Данія). У серпні 2020-го футболіст повернувся в Україну.
  • У сезоні-2022/2023 нападник наколотив 19 голів у 28 зіграних поєдинках. Також у його активі 5 асистів. Довбик є найкращим бомбардиром першої частини сезону УПЛ.
  • Форвардом цікавляться клуби італійської Серії А, серед них скромна Салернітана, яка пропонує два варіанти викупу футболіста. Клуб пропонує за перехід Довбика 4 мільйони євро або оренда з правом викупу за 7 мільйонів євро та відсотком від подальшого перепродажу. Але такий варіант явно не влаштує українську команду.
  • Агент футболіста оцінює трансфер у понад 10 мільйонів євро.