Британець віддає перевагу Чісорі у силі удару, але влучність є кращою в українця. Аллену сподобались спаринги з Олександром після яких Девід зробив гучну заяву, повідомляє SkySports.

Оце так: Епатажний Редкач розкритикував форму Усика та назвав його тренера наркоманом

Усик – найкращий боксер

Мабуть, Усик – найкращий боксер, з яким я працював. Мені сподобалося з ним спілкуватися, він був дуже привітним. Я намагався з ним боксувати, але він швидко ставив мене на місце. Я спарингував з одним з найкращих боксерів цього покоління. Він знаходиться в топ-формі, чудові фізичні кондиції,
– заявив Аллен.

За словами британця, він не надто сильно поступався Усику у техніці боксу, а от у витривалості українцю не було рівних. Аллен зазначив, що він здатний боксувати протягом 30 секунд, а форма Олександра дозволяє робити це аж 36 хвилин. Ось це є показником різниці рівня між провідними боксерами та всіма іншими.

Спаринг-партнер виділив, що Усик володіє непоганим ударом, хоча він не надто потужний, але постійно прилітає у обличчя суперника.

"Його удар не можна порівняти за силою з ударом Чісори, він і близько не б'є так потужно. Зате ти просто не бачиш ударів Усика, він постійно влучає. З його швидкістю і точністю це викликає проблеми", – підсумував Аллен.

  • Чісора та Усик зустрінутись на одному ринзі вже 31 жовтня у Лондоні. Бій відбудеться без вболівальників, тому боксерам прийдеться серйозно налаштуватись на такий складний поєдинок.
  • Спортсмени отримають за поєдинок зовсім різні гонорари. Усик за цей поєдинок отримає значно менше за Чісору – лише 1,5 мільйона фунтів стерлінгів. А от заробіток британця складе 4 мільйони фунта стерлінгів.