У словацькому Брезно-Осрблі розпочався чемпіонат Європи-2024 з біатлону. Першим стартом для збірної України стала індивідуальна гонка серед чоловіків, пише 24 канал.

До теми Перша медаль України: 17-річна біатлоністка з Сумщини взяла бронзу на Зимовій юнацькій Олімпіаді

Серед шістки наших спортсменів до заявки на гонку не потрапив Артем Прима. На жаль, жодному з українців не вдалось поборотися за медалі.

Ба більше, жоден з нашої команди так і не пройшов у топ-десятку. Найближчим до цього був Антон Дудченко, який минулого чемпіонату Європи здобув срібло в індивідуалці.

Спортсмен із Сумщини на першому вогневому рубежі заробив одну штрафну хвилину і у підсумку прийшов до фінішу 12-им. Трохи позаду нього фінішував Віталій Мандзин (16 місце), у якого дві штрафні хвилини.

Решта українців опинилися поза топ-30. Рівних у гонці не було норвежцям, які посіли перші п;ять місць. Переможцем же став Вебйорн Соерум.