Першими на трасу вийдуть жінки. Першою серед українок у перегони за нагородами вступить Анна Кривонос. Вона вийде на трасу під 2-м номером.

Цікаво "Найважливіша команда на ЧЄ": біатлоніст із Норвегії привітав Дудченка та підтримав Україну

Далі у старт листі для українок буде прірва. Аж 43-ю на трасу вийде Юлія Джима, яка стала авторкою першої нагороди України на цьому чемпіонаті Європи. Лідерка жіночої української команди фінішувала третьою в "індивідуалці", але після протесту, які самі на себе подали італійці, стала другою. Електронна система не відреагувала на два промахи італійської біатлоністки, тому після фінішу у Мікели Каррари забрали "золото".

Також участь у спринті візьмуть Анастасія Меркушина, Олена Білосюк та Любов Кип'яченкова, яка вийде на трасу останньою серед українок – 101-й номер.

Склад жіночої команди на спринт

2. Анна Кривонос
43. Юлія Джима
54. Анастасія Меркушина
82. Олена Білосюк
101. Любов Кип'яченкова

Чоловіче представництво України у спринті буде трішки більшим – шість біатлоністів. Першим на старт під 5-м номером вийде срібний призер чемпіонату Європи-2023 у спринті Антон Дудченко.

Останнім серед українців вступить у гонку Тарас Лесюк, який вийде на старт 122-м.