Пандемія коронавірусу лише набирає обертів серед футболістів англійських клубів. Команди розробляють нові правила, впровадивши які сезон АПЛ буде припинено через пандемію, повідомляє BBC.

Читайте також: Суддям дозволили видаляти футболістів, які спеціально кашляють на суперника під час матчу

Жорсткі правила АПЛ

Нове тестування проводилось з 21 до 27 вересня, всього було перевірено 1595 осіб. Позитивні тести на коронавірус були виявлені у 10 гравців. Усі інфіковані були терміново ізольовані на 10 діб. АПЛ не повідомило прізвища та клуби, де були виявлені нові позитивні тести.

Якщо у новому сезоні команди встигнуть зіграти 2/3 або 3/4 матчів від загальної кількості, тоді чемпіонат достроково завершать. У інших ситуаціях сезон може бути анульовано.

Найбільша загроза щодо зриву чемпіонату може виникнути у грудні цього року. Станом на перший місяць зими в АПЛ клуби вже зіграють 45% від усіх поєдинків сезону, тому у разі погіршення ситуації з коронавірусом сезон може бути скасований.

Сезон-2019/20 був також достроково припинений. Команди встигли зіграти 29 турів, клуби дограли чемпіонат влітку, де у останніх матчах чемпіоном став "Ліверпуль".

Додамо, що до початку сезону чимало футболістів із клубів АПЛ захворіли на коронавірус. Тоді результат виявився позитивним у 14 футболістів з 12 клубів.