Лілль – Челсі 1:2

Голи: Їлмаз, 38 (п) 0 Пулішич, 45+3, Аспілікуета, 71

• Перший поєдинок у Лондоні закінчився перемогою Челсі з комфортним рахунком 2:0.
  • 16 березня визначились два останні чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. У стадію 1/4 фіналу вже пробились Баварія, Бенфіка, Реал, Манчестер Сіті, Атлетіко та Інтер, пише 24 канал.

Команди активно розпочали поєдинок, вже на початку матчу Лілль заробив право на перспективний штрафний, але удар Їлмаза був над поперечиною.

Дещо гостріше в атаці логічно діяли господарі, яким потрібно було відігруватись за поразку у першій грі.

Команди контролювали м'яч, але це не приводило до загострення біля воріт. Після екватора першого тайму Челсі зробило вимушену заміну. Травму отримав Крістенсен. Замість постраждалого на полі з'явився Чалоба. Багато боротьби було на футбольному полі.

Гаверц впав поблизу лінії штрафного суперника. Ще б трішки і пенальті було вже для Челсі. Але лондонці змарнували два стандарти.

Вже у компенсований до першого тайму час гості зрівняли цифри на табло. Жоржинью класною передачею знайшов вільного Пулішича, який легко вразив дальній кут воріт. Голкіпер навіть не зреагував на постріл – 1:1.

Перша частину матчу закінчилась нічиєю 1:1.

Домінування Челсі

Їлмаз найкраще зіграв на другому поверсі, але м'яч після його удару головою пролетів поруч зі стійкою.

Алонсо зі штрафного поцілив у стінку з гравців Лілля, а добивання Рюдігера було повз ворота.

Шева виструбнув найвищу у вороотарському Челсі, м'яч після удару головою зустрівся зі стійкою. Чудовий момент змарнував Лілль.

На 71-й хвилині Челсі вийшов уперед. Аспілікуета замкнув класну подачу з флангу від Маунта – 1:2.

Канте вивів Алонсо віч-на-віч з голкіпером Лілль, але воротар французів класно зіграв на виході.

Наприкінці матчу Лукаку затробив штрафний впритул до лінії штрафного суперника. Але збільшити перевагу підопічним Тухеля не вдалось.

Челсі здобув другу поспіль перемогу над Ліллем та пробився у чвертьфінал Ліги чемпіонів.