У неділю, 15 січня, Челсі закрив трансфер вінгера Шахтаря Михайла Мудрика. "Сині" заплатять "гірникам" 70 мільйонів євро плюс 30 мільйонів бонусів.

Читайте також У рамках трансферу Мудрика: Челсі зіграє з Шахтарем на "Донбас Арені" після закінчення війни

Перехід Мудрика став п'ятим трансфером лондонців під час зимового вікна. До українця Челсі придбали Бенуа Бадіашіля, Давида Датро Фофана, Андрея Сантоса і орендували Жоау Феліша. Клуб витратив на підсилення 143,5 мільйонів євро.

Челсі послабить команду екстренера Шахтаря

Наступною трансферною метою "синіх" стали гравці Брайтона – Леандро Троссард і Мойзес Кайседо. Раніше Челсі вже забрали у "чайок" захисника Марка Кукурелью, а потім головного тренера Грема Поттера. Втім, це мало бентежить власників клубу.

Як відомо, Леандро Тросард має конфлікт з нинішнім тренером Брайтона Роберто Де Дзербі. В останніх поєдинках бельгієць не грав за "чайок". Тож в цьому питанні інтереси клубів співпадають.

А от з еквадорцем Кайседо справи виглядають складнішими. Півзахисник є ключовим гравцем команди Де Дзербі. Крім того, його контракт діє до літа 2025 року. "Синім" доведеться заплатити чималу компенсацію.

Зимові трансфери Челсі 2022/23

  • вінгер Михайло Мудрик (Шахтар) – 70 мільйонів євро
  • захисник Бенуа Бадіашиль (Монако) – 38 мільйонів євро
  • півзахисник Андрей Сантос (Васко да Гама) – 12,5 мільйонів євро
  • нападник Давід Датро Фофана (Мольде) – 12 мільйонів євро
  • нападник Жоау Феліш (оренда з Атлетіко) – 11 мільйона євро