Челсі – Лілль 2:0

Голи: Гаверц, 8, Пулішич, 63

Челсі дуже активно розпочав поєдинок. Вже на 4-й хвилині Гаверц міг розмочити нулі на табло у Лондоні. Кай замкнув простріл з флангу, але м'яч пролетів у лічених сантиметрах над поперечиною, повідомляє 24 канал.

Варте уваги У Росії ймовірно відберуть фінал Ліги чемпіонів через загрозу вторгнення в Україну, – ЗМІ

Вже через три хвилини активний Гаверц знову був в епіцентрі гостроти. Кай пробив у нижній кут воріт, але голкіпер Лілля не дозволив "аристократам" забити.

У першій 10-хвилинці численні атаки Челсі перетворились у взяття французьких воріт. Гаверц найкраще зіграв на другому поверсі після подачі з кутового та пробив повз воротаря – 1:0.

Шека наважився на дальній удар, але постріл заблокував оборонець Челсі.

На 36-й хвилині у справу вступив Менді, який дотягнувся до пострілу Андре. Удар Санчеша з меж штрафного закінчився ударом від воріт – м'яч пролетів повз стійку.

Команди пішли на відпочинок за мінімальної переваги у рахунку господарів.

Повний контроль від господарів

Після відпочинку підопічні Томаса Тухеля подвоїли перевагу на табло. Пулішич класно відкрився під передачу у штрафному суперника та пробив під дальню стійку – 2:0.

Відзначимо, що до другого взяття воріт футболісти Челсі змарнували два чудові моменти. Спершу Зієш небезпечно пробивав у ствір володінь Лілля, а вже через декілька хвилин Гаверц після сольного проходу відправив м'яч над поперечиною.

Після другого пропущеного голу тренер Лілля вирішив дещо освіжити склад гравцями з лави запасних.

Перша зустріч у Лондоні закінчилась переконливою перемогою Челсі – 2:0. Ліллю вдома доведеться кидати на футбольне поле усі свої козирі, щоб чимось здивувати "аристократів".