Челсі – МІдлсбро 6:1

Голи: Хаусон, 15 (автогол), Фернандес, 29, Гюсто, 36, Палмер, 42, 77, Мадуеке, 81 – Роджерс, 88.

В Кубку англійської ліги 2023-2024 визначився перший фіналіст турніру. У першому матчі між Челсі та Мідлсбро сталась сенсація, представник Чемпіоншипу здобув мінімальноу перемогу вдома, пише 24 канал.

До теми Мудрик підняв настій фанату мармеладкою у формі серця: кумедне відео

На щастя для Челсі, півфінальна стадія Кубка ліги проходить у двоматчевому форматі. Тому лондонці отримали змогу відіграти поразку вдома на "Стемфорд Брідж". Маурісіо Почеттіно підійшов до гри із суттєвими кадровими проблемами, оскільки не міг розраховувати на наступних футболістів:

• воротар Роберт Санчес
  • праві захисники Ріс Джеймс та Мало Гюсто
  • лівий захисник Марк Кукурелья
  • центрбеки Веслі Фофана та Трево Чалоба
  • опорники Ромео Лавія та Леслі Учочукву
  • нападники Крістофер Нкунку та Ніколя Джексон

З перших хвилин з'явився українець Михайло Мудрик, де йому компанію в нападі склали Армандо Броя, Кол Палмер та Рахім Стерлінг. Очікувалось, що Мідлсбро сяде в тотальну оборону, але ще у першому таймі Челсі відверто принизив гостей.

Лондонці забили чотири м'ячі за півгодини, але на жаль в жодному із них Мудрик не взяв участі. Спочатку Стерлінг та Броя змусили Хаусона зрізати снаряд у власні ворота.

Згодом захист забув про Енцо Фернандеса, а ще пізніше Дісасі розписався у воротах Мідлсбро. Француз несподівано підключився в атаку та замкнув простріл від Стерлінга.

Добив гостей Палмеру, якому оборона просто подарувала м'яч перед власним майданчиком. Англієць спокійно реалізував вихід сам-на-сам. У перерві Почеттіно зняв з гри Мудрика, який запам'ятався хіба що жовтою карткою за емоції.

У другому таймі МІдлсбро прийняв фіаско, хоч і забив гол престижу. Челсі жне сильно намагався збільшити рахунок, але таки зміг це зробити під завісу гри. Спочатку Палмер оформив дубль. замкнувши простріл з флангу.

А пізніше розписався у воротах гостей і Мадуеке, який замінив Мудрика Таким чином, "сині" виходять у фінал, де зійдуться із переможцем дуелі Ліверпуль – Фулхем. Перша гра завершилась на користь "червоних" (2:1).