Челсі Манчестер Юнайтед 1:1

Голи: Жоржиньо, 87 (пен.) – Каземіро, 90+4.

В Англії продовжується 13 тур АПЛ сезону 2022-2023. Вікенд почався із сенсації, Ліверпуль несподівано програв Ноттінгем Форест.

До теми Похмілля після Ман Сіті: Ліверпуль програв новачку АПЛ через гол колишнього гравця – відео

Центральним поєдинком суботи стала зустріч на лондонському "Стемфорд Брідж" між Челсі та Манчестер Юнайтед, пише 24 канал. У турнірній таблиці команди розділяв всього один пункт – "сині" були четвертими, а "червоні дияволи" – п'ятими.

Участь у матчі не міг взяти Кріштіану Роналду. Португалець влаштував демарш у грі з Тоттенхемом, відмовившись виходити на заміну. За це тренер МЮ перевів його в дубль.

Гра вийшла закритою з мінімальною кількістю гострих моментів. Невеличка ініціатива була на боці гостей, однак цього було недостатньо для того, щоб пробити Кепу.

Насичена кінцівка

Ключові епізоди стались під завісу матчу. На 84 хвилині Мактоміней сфолив у своєму майданчику, притримавши опонента. Жоржиньо впевнено пробив з "точки".

Челсі вже готовий був святкувати перемогу, однак Юнайтед не опустили руки і врятували нічию. На четвертій компенсованій хвилині Каземіро відгукнувся на подачу Шоу та вклотив м'яч у сітку.

Відеоогляд матчу Челсі – Манчестер Юнайтед:

Таким чином після очної зустрічі Челсі та МЮ залишаються на 4-5 місцях. До лідера Арсенала – шість та сім очок відповідно (у "канонірів" ще гра в запасі).