Міжнародний олімпійський комітет вирішив піти на зустріч країнам-агресорам та рекомендував послабити обмеження щодо атлетів з Росії та Білорусі. Проте таке підігравання злочинцям викликало обурення в цивілізованих країнах.

До теми Польща формує коаліцію проти допуску росіян до змагань: заява міністра спорту Бортнічука

Чехія підтримує санкції проти Росії та Білорусі

З різким засудженням амністії терористів виступив Олімпійський комітет Чехії. У заяві пленуму чітко зазначені терміни бану для росіян та білорусів.

Пленарне засідання КОС не погоджується з будь-якою формою участі Росії та Білорусі у кваліфікації до Олімпіади-2024 або Олімпіади-2024 під час військового конфлікту в Україні. Пленарне засідання КОС повністю підтримує санкції, які наразі введені проти Росії та Білорусі,
– йдеться у постанові комітету.

Голова Олімпійського комітету Чехії Їржі Кейвал закликав до об'єднання спортивних федерацій задля недопущення Росії та Білорусі до Ігор в Парижі.

"Ми можемо таким чином діяти об’єднано. Важливо, щоб вони також звернулися до своїх міжнародних спортивних федерацій в рамках організації кваліфікаційних перегонів на Ігри в Парижі й активно працювали над тим, щоб не допустити участі Росії та Білорусі", – заявив Кейвал.