У середу, 26 червня, підійде до завершення групова стадія на чемпіонаті Європи-2024. В останній битві дня між собою зійдуться збірні Чехії та Туреччини, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Чехи на межі вильоту

Команда Івана Гашека вважалась другим фаворитом у групі F. Проте в обох перших матчах Чехія не вразила і скоріше билась та боролась, ніж грала у футбол.

Збірна була близькою до нічиєї з Португалією, але зрештою впустила один бал в овертаймі. А грузинам Чехія взагалі могла програти, якби не фарт у компенсований час. Втім у чехів залишається шанс на прохід у плей-оф.

Для цього підопічним Гашека треба неодмінно перемагати запальну Туреччину. Команда Монтелли у красивом стилі переграла Грузію (3:1), проте нічого не змогла зробити проти грізної Португалії.

Турки вже де-факто у плей-оф, хіба що можуть туди не потрапити в разі поразки та перемоги Грузії у паралельній грі. Нічия ж виведе Туреччину на Австрію, що буде доволі непоганим варіантом в 1/8 фіналу.

У кожній із команд є відчутні втрати перед вирішальною грою. Чехія не зможе розраховувати на свого головного бомбардира Патріка Шика, тоді як турки втратили кіпера Гюнока та опорника Кокчу.

Орієнтовні склади:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Чехія – Туреччина користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Чехія – Туреччина. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Матч завершено!

Туреччина зберегла за собою друге місце в групі F, не зважаючи на сенсаційну перемогу Грузії над Португалією у паралельній грі, та вийшла в 1/8 фіналу. Чехія посіла четверте місце у квартеті та залишила континентальну першість.

90+4 хвилина

Кекчю відпасував ліворуч на Тосуна, той змістився в центр та пробив точно в дальній кут. Туреччина перемагає.

90 хвилина

Рефері компенсував шість хвилин до другого тайму.

83 хвилина

Кухта продавив захисників і відправив м'яч у ворота, але перед цим було зафіксовано порушення правил.

80 хвилина

У паралельному матчі Грузія виграє в Португалії з рахунком 2:0! Ось це так сенсація!

78 хвилина

Цоуфал непогано навісив з кутового, але Гюнок впевнено зіграв на виході та забрав м'яч.

72 хвилина

Захист Чехії провалився, але турки не змогли завершити атаку влучним ударом по воротах – спробу заблокували.

68 хвилина

Гол таки зарахований! Чехи святкують!

ГООООЛЛЛ!!!!

Чехія зрівнює рахунок на 66-й хвилині! Але чи не було нападу на голкіпера?

61 хвилина

Хори отримав ліктем по обличчю від Акайдіна. Небезпечний штрафний для чехів.

55 хвилина

Станек отримав пошкодження під час пропущеного голу. Тренерський штаб чехів вимушено випустив замість нього Коваржа.

ГООООЛЛЛЛ!!!!

На 52 хвилині дальній удар Юксека в центральній зоні був заблокований, після чого пішов пас ліворуч, а Чалханоглу в дотик пробив у дальній кут!

48 хвилина

Їлмаз із правого флангу штрафного пробивав низом у дальній кут, але Станек парирував.

Другий тайм розпочався!

Чи зможуть чехи вибороти путівку в плей-оф удесятьох?

Перший тайм завершено!

Команди пішли на перерву за нулів на табло.

45 хвилина

Рефері компенсував три хвилини до другого тайму.

37 хвилина

Дві жовті картки: Їлдиз попереджений за фол на лівому фланзі штрафного проти Гранача, а Шик договорився до "гірчичника" на лаві.

33 хвилина

Гюлер зіграв до правого флангу штрафного на Чалханоглу, а той прострілив у Крейчі. Лише кутовий.

30 хвилина

Чеські захисники вдало діють на випередження та не дають туркам вийти на ударну позицію.

25 хвилина

Мюлдюр підіграв собі рукою під час передачі до правого флангу штрафного.

20 хвилина

Антонін Барак шипами став на ногу супротивника та отримав друге попередження. Сценарій гірше не вигадаєш для Чехії...

14 хвилина

Чехи відверто грають з акцентом на контратаку.

9 хвилина

Хороший темп гри демонструють команди в ці хвилини, але поки що без загострення.

5 хвилина

Грузія в паралельному матчі вже відкрила рахунок. Це дуже закручує інтригу в нашому квартеті.