Бринзак: Вони можуть повернутись у будь-який час

За словами президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака, Віта та Валентина "у будь-який час" зможуть повернутися до основної збірної. Для цього їм потрібно продемонструвати хороші показники на Кубку IBU.

До теми Легендарні сестри Семеренко не виступатимуть за Україну на Кубку світу до кінця року

Якщо вони покажуть, що в них покращиться хід і вони будуть конкурентоспроможні, то вони можуть повернутись у будь-який час у команду. Але якщо не буде переваги над молодими спортсменками, то, авжеж, молодим даватимуть дорогу, аби на майбутнє вони отримали досвід. Нам це важливо,
– наголосив фахівець.

Бринзак зазначив, що п'яту квоту збірної України на Кубку світу заповнить Ірина Петренко. Біатлоністка через погане самопочуття не стартувала на першому етапі в Естерсунді.

Для неї сезон розпочався на Кубку IBU в норвезькому Шушені. У суперспринті українка виграла "срібло".

• Найкращий результат у цьому сезоні для Валентини – 17-те місце в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Естерсунді. Для Віти – 44-те місце в спринті.
  • Востаннє сестри здобували нагороди на рівні Кубка світу у сезоні 2017/2018.
  • Віта й Валентина Семеренко – олімпійські чемпіонки Сочі-2014 у складі жіночої естафети. Валентина у 2015 році завоювала золоту нагороду на чемпіонаті світу. Віта загалом виграла сім медалей світової першості – дві срібні та п'ять бронзових.