Виконувач обов'язків міністра молоді та спорту Матвій Бідний прокоментував можливий бойкот Олімпіади-2024 з боку України. Остаточне рішення ще не ухвалене.

Читайте також Фанати Путіна їдуть у Париж: Беленюк про росіян на Олімпіаді і чи закриє Франція для них кордони

Бойкот Олімпійських ігор через допуск росіян та білорусів

Виконувач обов'язків міністра молоді та спорту відзначив, що усвідомлює, наскільки Україні важливо виступити на світовій арені, але у деяких випадках спортсмен може відмовитись від змагання з "нейтральними" спортсменами.

У всьому має бути межа. Людина, чиїх близьких убили росіяни, не погодиться виходити на одну арену з прихильниками війни. У цій ситуації неможливо змагатися за правилами чесної боротьби. У спорті найвищих досягнень невідʼємною частиною є моральний стан. Як почуватиметься людина, якій доведеться боротися з тими, хто підтримує війну, фактично підтримує вбивства українців? Це може закінчитися трагічно, тому ми й відсікаємо російських адептів війни,
– розповів Матвій Бідний.

Жан Беленюк в інтерв'ю сайту 24 каналу зазначив, що варіант бойкоту не є актуальним і скоріш за все таким не буде.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри-2024 триватимуть з 26 липня до 11 серпня. Церемонія відкриття запланована на березі Сени, проте французька влада може змінити місце проведення з міркувань безпеки.