Керівництво Борнмута оголосило про припинення співпраці з Гері О'Нілом за згодою сторін.

До теми АПЛ опублікувала календар на сезон 2023-2024: коли початок та хто фаворит

Гері О'Ніл лише один сезон пропрацював тренером Борнмута. Спочатку він очолив команду з приставкою "тимчасово виконуючий обов'язки" в серпні 2022 року, після відставки Скотта Паркера. А вже в листопаді з ним підписали повноцінну угоду.

Причиною для звільнення тренера в Борнмуті називають те, що клуб вирішив змінити план розвитку.

"Як клуб, ми розробили плани довгострокового успіху з удосконаленням інфраструктури, особливо розробкою нового сучасного тренувального комплексу та поточними дискусіями щодо модернізації нашого стадіону. Цього літа ми також визначили ряд важливих цілей на трансферному ринку і вважаємо, що ця зміна напрямку забезпечить нам найкращу платформу для розвитку. Гері продовжить довгу кар'єру як головний тренера або менеджер, але ми вважаємо, що наразі зміни в інтересах цього футбольного клубу. Я хотів би офіційно подякувати Гері і бажаю йому всього найкращого в майбутньому", – заявив власник клубу Білл Фолі.

Новий тренер

В той же день Борнмут оголосив ім'я нового наставника клубу. Ним став іспанець Андоні Іраола. Останнім місцем його роботи був іспанський Райо Вальєкано, де він пропрацював три роки. І після закінчення контракту пішов з клубу.

Контракт Іраоли з Борнмутом розрахований на два роки.