Борець є представником Центрального спортивного клубу Збройних Сил України. Він розповів, що має багато друзів серед військових.

Дивіться також Вигнали росіянина з п'єдесталу заради фото з українцем: кумедна історія на Євро від нашого борця

Борець про жахливі знахідки в окупантів

Насібов розповів про російських військових у Запорізькій області.

"Серед військових у мене багато знайомих, друзів. Вони розповідали мені, що відбувається на тимчасово окупованій частині Запорізькій області. Військові знаходили в кишенях мертвих російських солдатів золоті зуби.

Росіяни займаються якимись не людськими речами. У мене лише ненависть до цього народу. Особливо вже нічим не здивувати. Хочеться просто, щоб скоріше закінчилось. Щоб кожен військовий повернувся додому", – зазначив він.

Також у борця запитали чи є в нього особистий герой цієї війни, ким він захоплюється. На що він відповів:

"Для мене герой – кожен, хто взяв до руки зброю та захищає нашу країну. Важко когось одного виділити. Історія Дмитра Коцюбайла Да Вінчі на мене дуже сильно вплинула, Він справді герой, який з раннього віку взяв до руки зброю, щоб захистити свою націю".

Що відомо про спортсмена

  • На Олімпійських іграх 2020 року в Токіо Парвіз Насібов здобув срібну медаль. У фіналі вагової категорії до 67 кілограмів він поступився представнику Ірану Мохаммадрезе Гераї з рахунком 1:9.
  • Нещодавно Парвіз здобув бронзову нагороду на Євро із греко-римської боротьби.
  • Насібов вдруге в кар'єрі став бронзовим призером чемпіонатів Європи. У 2023 році в Загребі він виборов "бронзу" іншої вагової категорії — до 67 кілограмів.