Українець переміг алжирця Башира Сід Азара. Після закінчення шести хвилин рахунок був 1:1, але перемога в сутичці була присуджена Беленюку, оскільки він взяв бал останнім.

Дивіться також Бех-Романчук у запеклій боротьбі посіла 5 місце на Олімпіаді-2020

Цікаво, що днем раніше українець Ленур Теміров поступився в поєдинку за "бронзу" і поразка вийшла максимально прикрою – сутичка завершилася з рахунком 1:1, але українець програв, оскільки китаєць здійснив останню активну дію в поєдинку.

Коляденко та Насібов – теж у півфіналі

Українська борчиня Ірина Коляденко, яка виступає у ваговій категорії до 62 кілограм, вийшла в півфінал Олімпіади.

• В 1/8 фіналу українці протистояла представниця Нігерії Аминат Аден. Дозволивши суперниці повести в рахунку 0:4, Коляденко ще в першій трихвилинці притиснула Аден обома лопатками до килима, тобто виконала туше.
  • У чвертьфіналі Ірина зустрілася з китаянкою Цзя Лун, яка є третьою в світовому рейтингу. Цей поєдинок закінчився навіть ще швидше, ніж проти Аден. Коляденко перевела опонентку в партер і дотиснула китаянку на туше.
  • У півфіналі Олімпіади Ірина Коляденко зустрінеться з чемпіонкою світу 2019 року Айсулуу Тінібековою з Киргистана.

У греко-римській боротьбі Парвіз Насібов здобув другу перемогу.

• У 1/4 фіналу вагової категорії до 67 кг українець переміг Артема Суркова (РОК).
  • Насібов поступався з рахунком 0:1. Далі здобув два очки, але судді скасували його результативну дію. Все ж у другому періоді Насібов зрівняв рахунок. Після закінчення шести хвилин рахунок був 1:1, але перемога в сутичці була присуджена Насібову, оскільки він взяв бал останнім.
  • Раніше, у 1/8 фіналу вагової категорії до 67 кг українець переміг Фредеріка Бьєррехуса (Данія) (5:1).