Про підписання угоди на бій Джошуа – Пулєв повідомляє офіційний сайт болгарського боксера. Боксери проведуть поєдинок 12 грудня в Лондоні.

Нагадаємо: Усик – Чісора: боксери проведуть бій на "Вемблі арена" з глядачами

"Дата та місце події тепер остаточні та не можуть бути змінені, обидві сторони підписали офіційний контракт", – йдеться в повідомленні.

Однак де саме в Лондоні відбудеться бій, на сайті не вказано.

Так само невідомо, чи бій буде лише за один пояс IBF, претендентом на який є Пулєв, чи за всі три пояси, якими володіє Джошуа (WBA та WBO)

Що варто знати про бій Джошуа проти Пулєва

Бій Джошуа проти Пулєва постійно переносили. Спочатку боксери мали битися в червні 2020 року. Але через пандемію коронавірусу його перенесли. Спочатку на липень. Та карантин продовжили, тому дату бою відклали на невизначений час.

Перший раз боксери мали битися ще у жовтні 2017 року. На той час Джошуа володів поясом IBF, а Пулєв був претендентом на чемпіонський пояс. Але болгарин отримав травму, тож бій відклали.

Цей бій міг не відбутися у 2020 році. Все через те, що промоутер Едді Хірн намагався провести поєдинок Джошуа проти Тайсона Ф'юрі, який володіє поясом WBC у важкій вазі. Однак Ф'юрі ще повинен провести бій-реванш проти Деонтея Уайлдера.

Ще однією перепоною для проведення бою Джошуа – Пулєв був українець Олександр Усик. Він претендент на пояс WBO, і теж вимагав бій проти Джошуа. Однак було вирішено, що спочатку британець ма провести обов'язковий захист титулу проти Пулєва.

Попередні бої Джошуа та Пулєва

  • Попередній поєдинок Ентоні Джошуа провів 7 грудня 2019 року. У Саудівській Аравії британець переміг Енді Руїса та повернув титули WBA, WBO, IBF та IBO.
  • Кубрат Пулєв виходив у ринг ще 9 листопада 2019 року. Болгарин здолав Райделла Букера.