Унікальний розіграш

Цього разу про благодійний аукціон повідомила Хмельницька міська рада. У ньому розіграють раритетну бутсу з патріотичним дизайном, яка належала відомому українському футболісту Андрію Шевченку.

Читайте також Шевченко зустрівся з вихованцями київського Локомотиву: яскраві фото

Лот надано Музеєм футболу міста Хмельницького (Олександр Свідерський).

Стартова ціна – 1000 гривень. Початок аукціону – 19 травня на офіційній сторінці управління молоді та спорту ХМР у мережі фейсбук.

Аби долучитися до аукціону необхідно вказати ставку за лот у коментарі до допису. Переможця визначать 23 травня о 20.00 за найвищою ставкою.


Раритетна бутса Шевченка / Фото з фейсбуку ХМР

Шевченко повернувся в Україну

  • Колишній тренер національної команди повернувся до рідної країни. Шевченко став першим амбасадором UNITED 24. Тепер його місія – розповідати світу про те, що відбувається в Україні.
  • Шевченко допомагає Україні з перших днів повномасштабного вторгнення Росії. Зокрема, він допомагав на інформаційному фронті. Колишній футболіст спілкувався з відомими журналістами та розповідав світові про злочини окупантів.
  • Також екснаставник "синьо-жовтих" допомагав своїй батьківщині фінансово. Він запустив ініціативу для підтримки України – Play Your Part for Ukraine.
  • Мета якої зібрати кошти для допомоги дітям, жінкам і літнім людям, які тікають від війни.
  • На цьому його допомога не закінчується. Український фахівець одягне футбольну форму, аби наблизити перемогу України.
  • 12 травня Шевченко зіграє у благодійному матчі на підтримку України у складі збірної світу. Поєдинок відбудеться у Лондоні. Сам футболіст зазначив, що "ніколи ще гра не була такою важливою".
  • Також легендарний футболіст вийде на поле у благодійному поєдинку в Мілані. У матчі також зіграють інші зірки – Ліонель Мессі, Франческо Тотті, Андреа Пірло, Веслі Снейдер, Хав'єр Дзанетті, Філіппо Індзагі, Пауло Дібала та інші зірки.