"Бій століття", який був запланований на 17 лютого між Тайсоном Ф'юрі та Олександром Усиком, офіційно перенесено. Щоб не скасовувати вечір боксу, планувалося замінити "Циганського короля" на хорвата Філіпа Хрговича.

До теми Я тебе нокаутую так, що аж іскри летітимуть, – боягуз Ф'юрі знову погрожує Усику

Промоутери відмовилися від варіанту з Хрговичем

Обов'язковий претендент на титул IBF у надважкій вазі давно мріяв зустрітися на рингу з українським боксером. Хрговича навіть не бентежив той факт, що до бою залишалося два тижні.

Проте це руйнувало весь план на боксерський сезон в Ер-Ріяді. Адже в такому випадку бій Усик – Ф'юрі довелося переносити на літо, або навіть осінь 2024 року. Тож цей варіант організатори відкинули.

Це підтвердив Олександр Красюк, промоутер українського чемпіона. Він зазначив, що бій між Хрговичем та Усиком не відбудеться. Тож наступним суперником українця залишається Ф'юрі.

Бою з Хрговичем не буде. Боксерське шоу за участі Усика та Ф’юрі, яке було заплановане на 17 лютого, скасоване. Його перенесли на 18 травня,
– зазначив Красюк.

  • Зазначимо, що організатори мегафайту застрахувалися від майбутніх форс-мажорів. Якщо британський боксер не зможе вийти в ринг 18 травня, тоді йому доведеться з власної кишені заплатити штраф у розмірі 10 мільйонів євро.
  • Нагадаємо, що через Ф'юрі довелося вдруге переносити дату бою за абсолют. Спочатку мегафайт планувався на грудень 2023 року. Однак "Циганський король" ледь уникнув поразки від Френсіса Нганну, через що довелося відтермінувати поєдинок на 17 лютого.