Володар чемпіонського поясу WBC Тайсон Ф'юрі погодився на історичний бій за абсолют з Олександром Усиком. Переможець двобою вперше за останні 23 роки стане абсолютним чемпіоном надважкого дивізіону.

До теми Хто фаворит у поєдинку Усик – Ф'юрі: стали відомі перші котирування на супербій

Бійки за гонорар не буде

Однак вмовити "Циганського короля" виявилося нелегким заданням. Бій між зірками хевівейту міг відбутися ще у квітні цього року. Тоді Усик навіть погодився на розподіл гонорару 30% на 70% на користь "Жадібного пуза". Проте в останній момент британець підвищив ставки та зірвав перемовини.

Здавалося, що бій за абсолют між боксерами ніколи не відбудеться. Проте все ж диво відбулося і контракт на суперпоєдинок був підписаний.

Яким чином вдалося вмовити Ф'юрі підписати угоду, розповів промоутер Усика Олександр Красюк. Всі питання вирішили організатори поєдинку, які підписали індивідуальні контракти з учасниками поєдинку.

Розподілу немає. Кожен зробив свій контракт з організаторами. Все решта поки не розкривається,
– розповів Красюк.

Нагадаємо, що на початку літа Олександр Усик підписав угоду з саудівською промоутерською компанією. Вона взяла на себе організацію бою з Ф'юрі.

Наступним кроком саудити домовилися з Тайсоном Ф'юрі, який спочатку погодився на комерційний бій з ексчемпіоном UFC Нганну, а потім і на бій з Усиком.

Очевидно, що фінальні домовленості були узгоджені у вересні, коли представник саудівської компанії Туркі Алалшіх відвідав Лондон та зустрівся з обома боксерами.