Берінчик не повірив "акторській грі" на ринзі

Словесна перепалка між українськими боксерами сталась після коментаря Дениса Берінчика. 33-річний боєць прокоментував скандальний бій Івана Редкача та Реджиса Прогрейса, який завершився акторською грою українця, якій ніхто не повірив.

Цікаво прочитати Колишній чемпіон світу Гвоздик різко "наїхав" на Редкача, який образив Україну

Редкач впав на канвас, тримаючись за пах, хоча американець пробивав у бік. Денис теж не зрозумів дій свого земляка та сказав: "Я дивився тільки кінцівку поєдинку, нарізочку. Що це було? Так маячня якась повна. Я не знаю. Нехай коментує свій дебілізм сам. Ваня, що ти твориш, братик? Зберися".

Відповідь Редкача

Після таких слів Редкач миттєво дав не менш брутальну відповідь у соцмережі. Одіозний боксер такою поведінкою посварився з ще один українським бійцем. До цього Іван неодноразово ображав Олександра Усика та Василя Ломаченка.

Денис, де ти? Де професійний бокс? Бий бомжів, а також тих, кому під 40 років. Або бий таких, як твій останній боєць з Чилі. Краще взагалі рот в мою сторону не відкривай, а то не витягнеш, навіщо тобі стрес перед боєм,
– відповів Редкач.

  • Свій останній бій Берінчик провів проти чилійця Хосе Санчеса. Українець нокаутував суперника за 3 раунди. Після поєдинку боксер з України кинув виклик Артему Лобову – відомому бійцю MMA. Протистояння буде незвичним – на голих кулаках. Бій повинен відбутись 24 липня.
  • Редкач не прийняв поразку від Прогрейса та подав апеляцію. 35-річний боксер впевнений, що удар американця був нижче пояса.