Падіння зухвалого Редкача

Одіозний Іван Редкач не зумів здобути 24-ту перемогу на професійному рингу. Натомість український боксер зазнав другої поспіль поразки та вже 6 фіаско у кар'єрі. Цього разу його "страшним сном" став 32-річний американець Реджис Прогрейс.

До теми Редкач за бій проти Прогрейса отримає в 3,5 раза менший гонорар, аніж суперник

Боксери обережно розпочали бій, а вже у другому раунді за справу взявся боєць із США. Прогрейс викинув декілька потужних комбінацій у сторону українця, які призвели до розсічення над лівим оком у Редкача.

  • На цьому американець не зупинився та продовжував тотально домінувати на ринзі. Редкачу потрібно було краще підготуватись до поєдинку, а не розкидуватись зухвалими заявами у сторону інших українських боксерів.

У четвертій трихвилинці Іван опинився на межі нокдауну, але втримався на ногах. А вже у 6 раунді все завершилось на користь Реджиса. Він завдав по корпусу Редкача потужного удару у печінку. Після якого Іван впав на канвас та вже не зумів підійнятись.

Однак судді чомусь вирішили порахувати записки та віддати перемогу Прогрейсу за їх рішенням, а не нокаутом. У підсумку – 60-54, 60-54, 59-55 звитяга Реджиса за технічним рішенням.

Редкач покинув ринг лише на ношах. Було видно, як боляче українцю. Іван запам'ятався на ринзі хіба що синім волоссям, а от його рівень боксу був середній.