Соболенко: Між нами немає конфлікту

Третя ракетка світу відповіла журналістам на запитання, серед них було одне, яке стосується війни в Україні, яку розв'язала Росія. Аріна Соболенко з обережністю відповіла на питання.

Варто прочитати Жоден тенісист Росії не сказав, що жаліє про те, що їх країна робить з Україною, – Костюк

Білоруска зазначила, що жахливі події, які відбуваються в Україні, її дуже засмучують. Кожен раз тенісистка молиться за мир у світі.

Розповіла Соболенко про стосунки з українськими тенісистками. Аріна запевнила, що між ними немає ніякої ворожнечі через політичні рішення їх країн.

Я не відчуваю нічого поганого від українських гравців. Я все ще спілкуюсь з усіма дівчатами і ми все ще друзі, але зараз усі просто дуже хвилюються. Звичайно, у зоні гравців зараз в усіх не такий настрій, як зазвичай. Усі дуже схвильовані, але ми усі ще розмовляємо одне з одною. Між нами немає конфлікту,
– розповіла білоруска Соболенко на тлі рішень її країни, яка підтримала напад Росії.

Відзначимо, що титулована тенісистка підтримала Україну. Соболенко вийде на матч в Індіан-Веллсі з синьо-жовтою стрічкою на руці. Цю ініціативу розпочала полячка Іга Швьонтек.

"Я можу вдягнути стрічку у підтримку України. Я відчуваю, що людям потрібна наша підтримка. Сподіваюсь, що вони зрозуміють, що ми усі дуже стурбовані і усі сподіваємось на найкраще та на мир", – відповіла Соболенко.