18 лютого на чемпіонаті світу з біатлону збірна України вдруге опинилась за крок від медалі. Цього разу шведська біатлоністка Ханна Еберг знову перемогла у дуелі за "бронзу" українську представницю. ЇЇ черговою "жертвою" стала Дарія Блашко.

Більше про гонку Шведка Еберг знову вкрала в України медаль чемпіонату світу з біатлону, Франція в "золоті"

"Вкрадена" медаль

25-річна українка поділилась враженнями від гонки: "Естафета була дуже динамічна та швидка. Взагалі не було часу дивитися по сторонах. Зробила все, що змогла, шкода, що не змогла повністю чисто спрацювати на вогневих рубежах. Тоді, можливо, був би якийсь шанс ще поборотися, але із додатковим патроном важко було щось зробити".

Українська Дарія Блашко бігла четвертою та програвала Еберг зі Швеції три секунди. На жаль, наша біатлоністки не змогла наздогнати шведку та принесла Україні почесне 4 місце.

Ханна Еберг – страшний сон для української збірної

Шведська біатлоністка у першій гонці чемпіонату світу вже "вкрала" медаль з-під носа української команди. У змішаній естафеті Еберг виїхала на останнє коло разом з українкою Оленою Підгрушною. До фінішу біатлоністки йшли нога в ногу, але на долю секунди представниця Швеції випередила лідерку з України.

Цікаво, що після фінішу Олена зізналась, що шведка поводила себе нахабно на дистанції. Ханна ж спростувала такі слова капітана української збірної, заявивши, що боролась у межах правил.