Результативна дія українця

Роман Безус вийшов у стартовому складі Гента та провів на полі майже увесь поєдинок. Вже у компенсований арбітром час українець покинув поле.

Дивіться також Орендований у Динамо бразилець забив переможний гол за ПАОК в чемпіонаті Греції: відео

Ще у першому таймі півзахисник взяв участь у другому голі команди. На 39-й хвилині за рахунку 0:0 Безус віддав результативну передачу на Кастро-Монтеса, який відкрив рахунок у зустрічі.

Українському гравцю вдалось дещо виправитись за незабитий 11-метровий удар у попередній грі проти Кортрейка.

На перерву команди пішли саме за мінімальної переваги гостей – 0:1. Після відпочинку Андерлехт завдяки голу Рефаелова зрівняв цифри на табло.

• Підсумковий рахунок матчу – 1:1.
  • Гент не зумів підтягнутись у турнірній таблиці. Клуб із 8 очками йде аж 14-м серед 18 команд. Андерлехт із 14 пунктами замикає трійку лідерів.