Подарунок супернику від українця

Роман Безус вийшов у стартовому складі Гента. Перша частина гри завершилась мінімальною перемогою Кортрейка 1:0. Швидкий гол забив Фаїз Селемані.

Цікаво дізнатись Розкішне повернення у Манчестер: Роналду оновив особистий гольовий рекорд

По перерві український футболіст міг зрівнювати цифри на табло. Гент отримав право на пенальті. До позначки підійшов Безус, але реалізувати 11-метровий удар не зумів. Рахунок залишився 1:0 до фінального свистка.

Українець провів на полі 63 хвилини та був замінений на грузина Гіоргі Чакветадзе.

Безус провів свій шостий матч у новому сезоні в усіх турнірах, у яких забив один гол та віддав таку ж кількість гольових передач.

• Після перемоги Кортрейк із 13 очками йде шостим. А Гент ніяк не може вибратись із підвалин таблиці – 7 очок та лише 16-та позиція серед 18-ти клубів.