Поєдинок Дениса Берінчика та чемпіона світу у трьох вагових категоріях Емануеля Наваррете відбудеться 18 травня в США. Для українського боксера це буде перша нагода поборотися за повноцінний чемпіонський титул.

Читайте також Ломаченко далеко позаду: Берінчик очолив рейтинг WBO

Які шанси Берінчика на перемогу

Генеральний директор К2 Promotions Ukraine Олександр Красюк оцінив сильні якості українця. Досвід та бійцівський характер повинні допомогти Денису здобути перемогу.

"Мексиканець є суперчемпіоном WBO, на вагу нижчий міцний хлопець. Але як його можна порівняти з Денисом, якщо вони ще не вийшли на ринг. Звісно, є сильні та слабкі сторони у кожного з них.

Але той досвід, який має Берінчик, і той характер, сталеве серце, міцну нервову систему і цей бійцівський козацький дух Дениса, який ми бачили вже неодноразово у всіх його попередніх боях та й в житті, нам лише доводить цю позицію. Звісно, перемогу одержить найсильніший, той хто буде краще підготовлений 18 травня на ці 45 хвилин. Але Денис вже давно знаходиться у тренувальному таборі, і той обсяг роботи, який він виконує, дозволяє йому самому бути впевненому, виходячи у ринг", – розповів Красюк.

Промоутер зазначив, що вибір такого титулованого суперника для Берінчика був свідомим. Втім, український боксер має непогані шанси здобути перемогу.

Стосовно результату – ми не можемо його знати наперед, однак розуміємо що шанси є. І не просто якійсь ефемерні шанси, а абсолютно реальні шанси, тому що Денис і його тренер Єгор Голуб, його команда тверезо оцінюють ситуацію. Це був свідомий вибір, тому що у нас були і інші опції – наприклад, битися відразу за кілька поясів, але було прийнято рішення йти саме таким шляхом,
– зауважив Красюк.

Спекотний травень

  • Нагадаємо, що в один день з Денисом Берінчиком битиметься його друг Олександр Усик. Однак цей поєдинок відбудеться в іншій локації – в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді. Усик та Ф'юрі визначать абсолютного чемпіона світу в хевівейті.
  • 12 травня в австралійському місті Перт Василь Ломаченко та Джордж Камбосос поб'ються за титул IBF у легкій вазі.