Тренерський штаб дам Анатолію додатковий шанс на відпочинок, адже лише нещодавно Трубін повернувся із розташування збірної України, за яку відіграв у двох можливих поєдинках у жовтні. Та й таким вчинком у Бенфіці довели, що український голкіпер є першим номером команди, пише 24 Канал.

Цікаво Капітан клубу АПЛ мріє грати за іншу країну після заборони виступів за збірну України

Трубін отримав заслужений відпочинок

Адже футбольні клуби переважно виставляють у кубкових змагання резервний склад та гравців, які не отримують достатньо ігрової практики у чемпіонаті та, можливо, єврокубках. Та ще й на такі ранні стадії Кубка. Замість Трубіна володіння Бенфіки захищав Соареш.

Але і без українця, який був поза заявою команди, "орли" здобули впевнену виїзну перемогу – 1:4. У першому таймі обидві команди відзначились голами, але Бенфіка забила на один м'яч більше 1:2.

У другій 45-хвилинці гості ще двічі засмутили голкіпера господарів та встановили остаточний рахунок 1:4. Бенфіка пробилась в 1/16 фіналу Кубка Португалії.

Цілком логічно, що вже 24 жовтня у ворота Бенфіки повернеться український голкіпер. Адже на "орлів" чекатиме гра 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів проти Реал Сосьєдад, який є лідером групи після двох матчів.

• Нагадаємо, що Трубін підписав контракт із Бенфікою 10 серпня 2023 року, але за такий короткий час став основним голкіпером команди (угода до кінця червня 2028-го).
  • У футболці "орлів" Анатолій вже провів 6 поєдинків (5 пропущених голів та 2 "сухі матчі).