Пізніше Олександр Усик перейшов у дивізіон суперважковаговиків та здобув 3 чемпіонські титули. До статусу абсолюта у цьому дивізіоні йому не вистачає лише пояса WBC, яким володіє Тайсон Ф'юрі. Британець довго уникав "бою століття", але все ж таки погодився, підписавши контракт на титульний поєдинок, тому вже найближчим часом у хевівейті вперше в історії з'явиться абсолютний чемпіон, який володітиме 4 поясами.

Читайте також "Жадібне пузо" підстрахувався: Хірн розповів подробиці контракту на бій Усик - Ф'юрі

Оптимістичний прогноз від Беллью

Ексчемпіон світу в напівважкій вазі Тоні Беллью (30-3-1, 20 KO) з нетерпінням, як і весь світ боксу, очікує на мегафайт. Він зробив прогноз на бій між непереможними спортсменами у хевівейті Тайсоном Ф'юрі (33-0-1, 24 КО) та Олександром Усиком (21-0, 14 КО) та, на відміну від букмекерів, не вважає британця фаворитом.

Якщо це сталося (підписання контракту – 24 Канал), то це велика заслуга обох таборів. Один табір явно хотів цього до кінця, а інший спостерігав і робив усе, щоб цього не сталося, але тепер я віддаю належне їм обом. Я завжди говорив, що єдине, що може перемогти Олександра Усика – це габарити, але я все одно вважаю, що він занадто крутий,
– сказав Беллью.

Зазначимо, що наразі остаточна дата бою Ф'юрі – Усик ще не визначена, потенційною ж називають 23 грудня 2023 року або січень 2024 року.