У суботу, 22 червня, пройдуть три матчі на чемпіонаті Європи-2024. На вечір винесена гра за участі суперників України по групі Е. Бельгія битиметься з Румунією, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Особливий інтерес для України

Група Е почала дивувати фанатів вже із першого туру. Скромні румуни несподівано розгромили Україну, тоді як потужна Бельгія не змогла взяти ані балу в матчі зі Словаччиною.

Тепер же підопічним Тедеско треба кров з носа перемагати Румунію, щоб залишатися у боротьбі за перші місця квартету. Безумовно, кадровий потенціал Бельгії суттєво переважає суперника.

Втім Україна теж була сильнішою за румунів на папері, але на полі вийшла зовсім інша картина. Важко повірити, що підопічним Йорданеску вдасться знову створити сенсацію, але чому б ні?

Румуни підходять до матчу без кадрових втрат. Бельгія ж навпаки продовжує страждати від кадрового дефіциту в захисті. Вітцель та Меньє все так само недоступні, але має повернутися в основу Теат.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Бельгія – Румунія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Бельгія – Румунія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

БЕЛЬГІЯ – РУМУНІЯ 2:0

Голи: Тілеманс, 2, Де Брюйне, 79.

Бельгія: Кастельс – Фаес, Вертонген, Теат – Кастань, Онана, Тілеманс, Доку – Де Брюйне – Лукебакіо, Лукаку.

Румунія: Ніце – Раціу, Дрегушин, Бурка, Банку – Р. Марін, М. Марін – Міхайла, Станчу, Ман – Дрегуш.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Бельгія перемогла Румунію та наздогнала суперників по квартету. Тепер всі чотири команди групи Е мають по три бали. Україна – остання через жахливу різницю м'ячів.

90+2 хвилина

Лукаку та Де Брюйне вибігли у класну контратаку. Проте Ромелу забарився із пасом та змарнував шанс.

90 хвилина

Суддя компенсував чотири хвилини.

89 хвилина

Сореску замінив Раціу у румунів.

88 хвилина

Небезпечний удар Лукаку з гострого кута. Сейв від кіпера.

86 хвилина

Алібек обікрав Фаеса та проштовхнув м'яч у ворота. Кастань перед стрічкою встиг вибити м'яч.

84 хвилина

Лукаку вийшов майже сам на сам із Ніце, але замість удару вирішив відпасувати на партнера. Захист Румунії підчистив.

81 хвилина

У румунів замість Дрегуша вийшов Алібек.

79 хвилина

ГООООЛ. Бельгія подвоює рахунок! Після виносу від Кастельса захисники Румунії впустили Де Брюйне, який реалізував вихід сам на сам. 2:0

Відео голу:

76 хвилина

Також Дебаст вийшов замість Теата.

72 хвилина

Дві заміни у Бельгії. Тілеманс та Доку поступились місцем на полі Мангала та Карраско.

69 хвилина

Який момент у Румунії! Ман втік сам на сам із Кастельсом, але кіпер зробив сейв.

67 хвилина

Дві заміни у румунів. Маріус Марін та Міхайла залишили поле, замість них вийшли Оларіу та Хаджі.

66 хвилина

Маріус Марін заробив жовту картку за грубий фол в центрі поля.

64 хвилина

Лукаку таки відзначився, реалізувавши вихід сам на сам. Проте під час пасу від Де Брюйне Ромелу заліз у офсайд, що і підтвердив VAR.

63 хвилина

Доку непогано пробив, але із незручної позиції. Повз ворота.

61 хвилина

БАнку підкотився під суперника та отримав жовту картку.

59 хвилина

Лукаку замикав подачу Де Брюйне зі стандарту. М'яч в руках кіпера.

57 хвилина

Перша заміна у Бельгії. Троссар вийшов замість Лукебакіо.

54 хвилина

Знову Де Брюйне небезпечно пробив здаля. Ніце на місці.

52 хвилина

Зрячий удар Де Брюйне з лінії майданчика. Поруч зі стійкою.

49 хвилина

Міхайла пробив вище воріт із непоганої позиції.

Початок другого тайму

Команди поновили гру.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Бельгія володіє тотальною перевагою, але веде в рахунку лише 1:0.

45 хвилина

Суддя додав одну хвилину.

45 хвилина

Бурке відгукнувся на подачу з кутового, але пробив вище воріт.

43 хвилина

Де Брюйне вийшов на ударну позицію, але його постріл вийшов занадто слабким.

41 хвилина

Разван Марін майже дотягнувся до м'яча після закидання з глибини. Проте кіпер Бельгії першим був на м'ячі.

38 хвилина

Ман знайшов можливість для дальнього удару. Без проблем для Кастельса.

36 хвилина

Лукебакіо наступив на ногу Дрегушу та отримав попередження. Матч з Україною Доді пропустить.

34 хвилина

Бурке заблокував непоганий удар Лукебакіо.

31 хвилина

Тепер Доку вирішив з гострого кута бити, а не прострілювати. Кіпер на місці.

29 хвилина

Раціу не без проблем заблокував прохід Доку.

27 хвилина

Бельгія контролює м'яч і майже не дає Румунії шансів на атаку.

24 хвилина

Ніце забрав м'яч до рук після подачі Де Брюйне з кутового.

21 хвилина

Дуже неточний дальній постріл від Развана Маріна.

18 хвилина

Кручений удар від Лукебакіо парирував Ніце.

15 хвилина

Тілеманс знову спробував себе дальнім ударом. Цього разу його встигли накрити захисники.

11 хвилина

Бельгія притисла румунів до воріт, суперник намагається відсунути гру.

7 хвилина

Де Брюйне не встиг до м'яча після закидання Фаеса. Кіпер Румунії на місці.

5 хвилина

Який момент у Румунії! Бурке пробив головою після подачі з глибини і Кастельс витягнув м'яч з-під поперечини.

2 хвилина

ГОООООЛ!!! Бельгія швидко виходить вперед! Затяжна атака "червоних дияволів" завершилась скидкою Лукаку під удар Тілеманса. Хавбек Астон Вілли ударом з лінії майданчика прошив Ніце. 1:0

Відео голу:

Початок матчу

Гра стартувала. Поїхали!

Команди вже на полі!

Історія зустрічей

Бельгія та Румунія відіграли 12 очних матчів. У них зберігається паритет між командами: