За словами Беленюка, в Україні склалася погана практика. Спортсмен зауважив, що, на жаль, це дуже властиво менталітету.

Зауважте Розповів лише мамі і найближчим друзям, – Беленюк про важку травму напередодні змагань

Беленюк наголосив: якщо спортсмен – медійний, вміє говорити та підняти якийсь хайп, йому роблять усе необхідне для досягнення високих результатів. У Токіо для деяких учасників Олімпіади-2020 "робили все, що потрібно і навіть більше".

Водночас до спортсменів, які ще не показали високих результатів, – зовсім інше ставлення. Беленюк схарактеризував це так: "Хто ти така? Ти ще з тренером будеш їхати? І так зійде".

І таке ставлення чиновників до спортсменів потрібно викорінювати. Поки воно буде таким, будуть відбуватися такі ситуації,
– наголосив Беленюк.

Як можна покращити ситуацію

Спортсмен закликав звернути увагу на цю проблему. Щоб такі помилки не повторюватися у майбутньому, необхідно розбиратися у всіх ситуаціях.

Беленюк зауважив, що він направив запит щодо ситуації з Килипко. Спортсмен намагається з'ясувати, чому не було можливості запросити до Токіо її тренера.

Скандал із Килипко та її тренером: головне

  • Марина Килипко у Токіо посіла 5 місце.
  • Українська спортсменка підкорила висоту 4,5 метра.
  • Після фіналу дівчина розплакалася через те, що була змушена вирушити на змагання без свого тренера. Наставник Килипко зауважив: вочевидь, на його поїздку до Токіо не вистачило грошей.