Тож наразі він планує відпочити, а потім повністю зосередитися на політиці. Про це олімпійський чемпіон розповів в ефірі 24 каналу.

Зверніть увагу Не міг тримати тацю, – Жан Беленюк розповів, як важко йому далась перемога

Беленюк: Щасливий, що реалізував свою амбітну мрію

Він підкреслив, що достатньо плідно займався як політикою, так і підготовкою до Олімпіади. І це досить сильно виснажувало його організм. Адже зранку нардеп перебував на пленарних засіданнях, а ввечері понад 3 години тренувався.

І після цього в мене не було абсолютно часу ні на особисте життя. Ні на що, крім спорту й політики,
– пригадав Беленюк.

Втім борець дуже щасливий, що реалізував свою амбітну мрію – вибороти для нашої держави золоту олімпійську нагороду. "Мене дуже потішило, що саме такий результат, до якого ми дійсно довго йшли з тренером, моєю командою", – зазначив він.

І додав, що відчував підтримку від багатьох людей. Зокрема віру в те, що він може здобути "золото" після срібної медалі на Олімпійських іграх у Ріо, які відбулися в 2016 році.

Беленюк прокоментував перемогу на Олімпіаді-2020: відео 24 каналу

Жан Беленюк здобув "золото" на Олімпіаді-2020: головне

  • Жан Беленюк 4 серпня приніс першу золоту медаль для України на Олімпійських іграх у Токіо.
  • Спортсмен у фіналі греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кілограмів переміг угорця Віктора Лерінца.
  • Коментуючи перемогу, олімпієць не міг стримати сліз. Він подякував за підтримку та додав, що йшов до "золота" з 9 років. Водночас він зізнався, що напередодні Олімпіади отримав важку травму, через що міг взагалі не брати участі в змаганнях.