Вже на 6-й хвилині зустрічі рахунок було відкрито – 0:1. Участь у першому взятті взяв безпосередньо голкіпер Порту Коста, пише 24 канал.

Дивіться також Дикий день в ЛЧ: трилер Барселони, знищення від Ліверпуля та сенсація Брюгге – відео всіх голів

Неймовірний асист

Дієго віддав зрячу передачу з власних воріт на фланг партнеру по команді, адресатом якої став Галено. 24-річний нападник технічно зупинив довгу передачу, увірвався ближче до воріт Баєра, "пошив у дурні" двох суперників та пробив у ближній кут володінь леверкузенської команди.

Воротар Порту Дієго Коста вже на старті матчу оформив асист. Це перша гольова передача цього голкіпера у сезоні-2022/2023.

Але це не остання результативна дія голкіпера португальського клубу. Через 10 хвилин Коста парирував пенальті від Демірбая.

Відео першого голу Порту

У другому таймі Порту реалізувало два пенальті та розгромило Баєр 0:3.

• Несподіваний розгром дозволив Порту вирватись на друге місці, випереджаючи найближчого конкурента, яким є мадридське Атлетіко, на два очки – 6 проти 4-х у "матрацників".
  • Лідером групи "В" продовжує бути Брюгге (10 пунктів), а аутсайдером є якраз Баєр – 3 бали.