Баварія – Севілья 2:1

Голи: Горецка, 34, Мартінес, 104 – Окампос, 13

Дивіться також Ліга чемпіонів: результати матчів та відео голів кваліфікації 22 та 23 вересня

Хід поєдинку

На старті матчу іспанська команда здивувала "Баварію" високим пресингом та насиченим центром поля, пише 24 канал. Це заважало німцям будувати атаки й спрацювало досить швидко.

"Севілья" заробила пенальті: Алаба у штрафному збив Ракітіча. Удар з позначки холоднокровно реалізував Окампос.

Ближче до 20-ї хвилини "Баварії" почала розбивати пресинг "Севільї", яка перенесла першу лінії оборони за центр поля.

Тиск "Баварії" помітно збільшувався: спершу Мюллер з хорошої позиції не зміг замкнути простріл Левандовського. Згодом Мюллер вивів на ударну позицію Павара: француз поспішив та пробив з меж штрафного, але вище воріт.

Варте уваги "Ліверпуль" офіційно оголосив про трансфер Тіаго Алькантари з "Баварії"

Левандовський демонстративно показав партнерам заспокоїтися, хоча вже через декілька хвилин змарнував чудову нагоду. Ноєр ударом з власної половини поля вивів поляка на рандеву з Буну.

Роберт намагався перекинути голкіпера, але той зрозумів задум нападника і забрав м’яч до рук.

Гол у ворота іспанців назрівав і "Баварія" свого досягла. На 34-й хвилині Мюллер чудовим пасом шведою у штрафному знайшов Левандовського. Поляк відразу відпасував на Горецку, який з вбивчої позиції пробив повз Буну – 1:1.

Іспанці спробували гостро розпочати другий тайм: після прострілу з лівого флангу на вістрі атаки іспанці опинився Де Йонг. Чи то Люк, чи то Зюле завдали удару по воротах "Баварії". Ноєр ефектно парирував удар.

"Баварія" відповіла голом Левандовського, але нападник під час атаки потрапив у офсайд.

На 56-й хвилині гострий момент виник у Гнабрі після швидкого виходу "Баварії" з оборони. Серж потужно пробив, але Буну парирував удар. На добиванні був Сане, але його удар заблокував оборонець.

У середині другого тайму стиль гри змінився: футбол став в’язким і побільшало грубих фолів. У більшості "Баварія" загрожувала дальніми ударами. Небезпечно пробивали Ернандес та Мюллер.

Натомість "Севілья" на 87 хвилині мала вирвати перемогу. Алаба дуже грубо обрізався на половині поля іспанці. Ен Нісірі підхопив м’яч та пронісся та володінь Ноєра. Зблизившись з воротарем, він пробив у кут, однак Ноєр здійснив сейв.

На старті першого екстратайму "Севілья" мала непоганий момент. Ен Нісірі вийшов на чергове рандеву з Ноєром, але голкіпер парирував удар у стійку. Після того воротар "Баварії" ще й вибив м’яч з ніг форварда. Втім, гол, мабуть, би скасували, адже Ен Нісі був у положенні поза грою.

Антигерой Дієго Карлос

"Баварія" таки перехопила ініціативу й на 104-й хвилині вийшла вперед. Гол "Баварії" виник дещо кумедно. Дієго Карлос вибив м’яч на кутовий, коли голкіпер Буну вже майже його спіймав. Після подачі з кута поля м’яч опинився в Алаби, який розрядив гармату. Буну відбив перший удар, але на добиванні був ветеран німецької команди Мартінес. Хаві ударом головою у кут вивів "Баварію" вперед.

Другий екстратайм виявився формальністю: "Баварія" відстояла перевагу та вдруге в історії виграла Суперкубок УЄФА.