Баварія – Реал: онлайн-трансляція матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

30 квітня 2024, 23:36

30 квітня Баварія та Реал проведуть перший матч в рамках 1/2 фіналу Ліги чемпіонів 2023-2024. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі в Мюнхені.

В Лізі чемпіонів у вівторок, 30 квітня, відбудеться перший півфінальний матч Ліги чемпіонів 2023-2024. На мюнхенській "Альянц Арені" між собою зійдуться місцева Баварія та мадридський Реал, пише 24 Канал.

До теми Баварія – нова "жертва" Реала та Луніна: прогноз на півфінальну битву в Лізі чемпіонів

Лунін йде до трофея

Команди видали непрості чвертьфінали проти англійських клубів, але зрештою відправили представників АПЛ додому. Баварія розписала результативну нічию на виїзді з Арсеналом (2:2), після чого спокійно здолала суперника вдома (1:0).

Реалу ж довелось серйозно напружитися в іграх з Манчестер Сіті. На "Сантьяго Бернабеу" клуби забили аж по три м'ячі один одному, тоді як в Англії обмежились 1:1 в основний час. У підсумку все вирішила серія пенальті, де героєм став Андрій Лунін.

Українець виконав два сейви та вивів свій клуб у півфінал. Попри одужання Тібо Куртуа саме Андрій має вийти в основі у Мюнхені. До слова, мадридці впевнено йдуть до чемпіонства у Ла Лізі, маючи гандикап над Барселоною аж у 11 очок.

Баварія ж навпаки тотально провалилась на внутрішній арені. Суперкубок був програний Лейпцигу (0:3), в чемпіонаті з великим відривом тріумфував Баєр, а в Кубку мюнхенці вилетіли від представника третього дивізіону Саарбрюкена. Тож Ліга чемпіонів – шанс для Тухеля врятувати сезон.

Варто знати Всі карти в руки Луніну: хто став головним фаворитом Ліги чемпіонів після вильоту Манчестер Сіті

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Баварія – Реал на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Баварія – Реал. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

БАВАРІЯ – РЕАЛ 2:2

Голи: Сане, 53, Кейн, 57 (пен) – Вінісіус, 24, 83 (пен).

БАВАРІЯ: Ноєр – Кімміх, Кім Мін Дже, Даєр, Мазрауї – Горецка, Лаймер – Сане, Мусіала, Мюллер – Кейн.

РЕАЛ: Лунін – Васкес, Рюдігер, Начо, Менді – Чуамені, Кроос, Вальверде – Беллінгем – Родріго, Вінісіус.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Гра на "Альянц Арені" подарувала багато голів, але переможця так і не визначила. Доля путівки у фінал вирішиться на "Сантьяго Бернабеу" 8 травня.

90+2 хвилина

Лукас Васкес отримав жовту картку за зрив контратаки Баварії.

90 хвилина

Суддя додав три хвилини.

87 хвилина

А у Баварії Альфонсо Девіс змінює Лероя Сане.

87 хвилина

У Реала замість Родріго вийшов Хоселу.

86 хвилина

Гнабрі був на ударній позиції, але у підсумку запустив м'яч вище воріт.

83 хвилина

ГОООООЛ. Реал зрівнює рахунок. Вінісіус точно б'є майже по центру. 2:2

82 хвилина

Жовта картка для Кім Мін Дже.

82 хвилина

ПЕНАЛЬТІ. Вінісіус знайшов Родріго у чужому майданчику і проти того не по правилах зіграв Кім Мін Дже.

81 хвилина

Заміна у Баварії. Гнабрі вийшов замість Мюллера.

79 хвилина

Ноєр неймовірний! Модрич геніальним пасом вивів Вінісіуса віч-на-віч із Мануелем, але німець парирував постріл бразильця.

75 хвилина

Дві заміни у Реала. Беллінгем та Кроос йдуть з поля, замість них виходять Браїм Діас та Модрич.

72 хвилина

Лунін ще двічі забрав м'яч в руки після кутових.

69 хвилина

Лунін забирає м'яч в руки після удару Даєра головою.

66 хвилина

Заміна від Анчелотті. Камавінга вийшов замість Начо.

64 хвилина

Тоні Кроос отримав жовту картку за фол ззаду на Кейні.

63 хвилина

Захисники Баварії кинулись під небезпечний удар Вінісіуса.

61 хвилина

Кейна вивели майже сам на сам із воротарем, але Рюдігер корпусом відсік Гаррі.

57 хвилина

ГОООООЛ. Баварія вже попереду! Кейн розвів Луніна та м'яч по різних кутах. 2:1

56 хвилина

ПЕНАЛЬТІ. Васкес скосив у своєму майданчику Мусіалу.

53 хвилина

ГОООООЛ. Баварія зрівняла рахунок. Сане обіграв один в один Менді, увійшов у чужий майданчик та потужно пробив у ближній кут. Лунін не впорався, 1:1.

51 хвилина

Сейв від Ноєра! Кіпер у ефектному стрибку парирував кручений удар від Крооса.

49 хвилина

Реал організував кілька непоганих атак, проте при вході у майданчик Баварії виконував неточні паси.

46 хвилина

Заміна від Тухеля в перерві. Горецка сів на лавку, на полі з'явився Геррейру.

Початок другого тайму

Команди знову на полі, гра поновлена.

Статистика першого тайму

Перерва

Кінець першого тайму. Баварія володіла ініціативою, але Реал продемонстрував блискучу реалізацію та мінімально веде в рахунку. Повертаємось за 15 хвилин.

43 хвилина

Мазрауї скосив Беллінгема на вході у карний майданчик та отримав жовту картку.

41 хвилина

Дуже небезпечний потужний постріл Кейна зі штрафного. Близько зі стійкою.

38 хвилина

Горецка пробивав головою після кутового. Втім і удар був неточним, і сам Леон порушував правила.

36 хвилина

Кейн розганяв непогану контратаку, але Мусіала не зумів нормально приборкати м'яч.

33 хвилина

Реал максимально заспокоює гру та знижує атакувальні потуги Баварії.

30 хвилина

Горецка небезпечно пробивав, але Начо встиг кинутися під удар.

28 хвилина

Мюллер хотів вивести Кейна на ударну позицію, але передачу перехопив Кроос.

24 хвилина

ГООООЛ. Реал відкриває рахунок у своєму стилі, з першого ж моменту. Кроос красиво вирізав пас на Вінісіуса, бразилець втік сам на сам із Ноєром та пробив німця. 0:1

20 хвилина

Реал отримав право на кутовий, але Вінісіус невдало пробив з лінії майданчика.

16 хвилина

Реал трохи відсунув гру від своїх воріт та заспокоїв матч.

13 хвилина

Тепер Мусіала стріляє вище воріт з меж карного майданчика.

10 хвилина

Кейн вирішив спіймати Луніна ударом з центру поля. Вище воріт.

8 хвилина

Баварія тисне на старті матчу. Сане отримав шанс, але німець пробив вище воріт.

6 хвилина

Знову Андрій на висоті! Лунін забирає м'яч в руки після удару Кейна.

2 хвилина

Одразу момент у Баварії та сейв від Луніна! Кейн вивів Сане на побачення із українцем, але Лерой з гострого кута не переграв Андрія.

Початок матчу

Гра стартувала! Поїхали!

Команди вже на полі!

Тоні Кроос – єдиний гравець сьогодні у складі обох команд, який протистоятиме своєму колишньому клубу. Хавбек Реала виступав за мюнхенців з 2007 по 2014 роки.

Історія зустрічей

Реал та Баварія зустрічались між собою аж 13 разів у Кубку або Лізі чемпіонів. Поки що мінімальна перевага на боці іспанців: