Саме після бою очікується, що майбутні суперники у битві за абсолютного чемпіона зустрінуться віч-на-віч та можливо одразу назвуть точну дату суперфайту. Наразі відомо, що він має відбутися або 23 грудня, або трішки пізніше, але до початку Рамадану.

До теми Промоутер назвав вирішальний фактор, який вплине на дату бою Усик – Ф'юрі

Чергова порція самовпевненості від Ф'юрі-старшого

Попри те, що у букмекерів фаворитом вважається Тайсон Ф'юрі, є чимало боксерів, які віддають перевагу саме українцю, зокрема такої думки притримується Тоні Беллью. Він бився з Олександром Усиком та знає не зі слів про якості українського чемпіона. Більшість же схиляється до того, що це буде дуже близький бій, у якому немає очевидного фаворита.

Але об'єктивно коментувати сильні та слабкі якості двох чемпіонів не звикли Джон та Тайсон Ф'юрі. Батько "Жадібного пуза" видав черговий спіч, у якому заявив, що британець не матиме проблем зі своїми наступними суперниками та, маючи бажання, міг би перемогти їх обох в один день.

Поєдинок з Усиком відбудеться в Саудівській Аравії. Йому пощастило отримати цей шанс після того, що сталося в поєдинку проти Дюбуа, тому що Даніель має бути чемпіоном світу. Усик не становить загрози для Тайсона, але саудівці захотіли влаштувати цей бій і заплатили за нього, тому він відбудеться. Це бізнес, і саудівці відмінно його ведуть.

Як я вже сказав, Усик не становить для Тайсона жодної загрози. Але Тайсон поїде і зробить свою справу. Для нього це хороший бізнес. Ймовірно, він може перемогти Нганну й Усика в один і той самий вечір. Дивіться його бої, і ви знову будете розчаровані, тому що він поб'є їх усіх. Нганну отримає своє, Усик отримає своє. Так що всіх, хто не вболіває за Тайсона, спіткає велике розчарування,
– сказав Джон Ф'юрі.