Очікується, що це відбудеться після бою Тайсона Ф'юрі та колишнього чемпіона UFC Френсіса Нганну, який відбудеться 28 жовтня. Поєдинок відвідає Олександр Усик, тому шоу має розпочатися вже цього дня.

Читайте також Команда претендента на титул IBF хоче судитися через бій Усика з Ф'юрі

Дата бою залежить від влучності Нганну

Голова промоутерської компанії Top Rank Боб Арум частково підтвердив цю інформацію. Він заявив, що дата проведення бою дійсно буде вирішуватися під час битви одних із найкращих панчерів світу, але залежатиме здебільшого від того, чи отримає британець пошкодження, які можуть затягнути його відновлення.

Дата проведення бою Усик – Ф'юрі залежить насамперед від стану Тайсона після бою з Нганну. Якщо у Ф'юрі не буде проблем із рукою, порізів тощо, то це станеться раніше. Але це буде взимку. Це буде взимку і, звичайно, до Рамадану. Ми домовилися з саудівцями, що вони прислухаються до наших порад, але гроші вкладають вони. Тому вони мають право говорити про дату, час і все інше,
– заявив Арум.

Повідомляється, що голова Головного управління розваг Саудівської Аравії, хоче, щоб бій за абсолюта відбувся якомога швидше (ходять чутки про 23 грудня). Для реалізації цього плану потрібно, щоб "Жадібне пузо" не мав ушкоджень, а бій із Нганну для нього став легкою прогулянкою.