Джон Ф'юрі: Джошуа може виграти свої титули втретє

Однак батько "Циганського короля" Джон Ф’юрі запевняє, що на ринг його сина зможе повернути Ентоні Джошуа. Він також сподівається, що його земляк переможе Олександра Усика та поверне втрачені титули.

До слова Ф'юрі назвав суму, яка зможе повернути його на ринг

Я просто хочу, щоб Ентоні Джошуа досягнув успіху. Бо, як на мене, він кращий за те, що ви можете бачити зараз. Йому просто потрібні правильне оточення. У мене завжди буде час для нього. Він подарував нам кілька чудових ночей, він нікого не кинув, він воював з усіма,
– заявив батько британського боксера.

Ф'юрі-старший переконаний, що Джошуа переможе, якщо використає всю свою силу.

"Так що віддайте належне хлопцю. Він ще дуже молодий, і я вірю, що з його габаритами і силою, а також, якщо підлити трохи більше олії та трохи більше використати мізки, то він може виграти свої титули втретє, а потім хто знає? Можливо повернеться великий "Циганський король". Але, удачі, Ентоні. Він гарна дитина", – додав батько Ф'юрі.

Усик – Джошуа: головне про бій-відповідь

  • Боксери зустрінуться на ринзі вже 20 серпня. Поєдинок відбудеться на нейтральній для боксерів території – у Саудівській Аравії.
  • Команди Усика та Джошуа офіційно підписали угоду про реванш.
  • Боксери вже встигли провести пресконференцію під час якої відбулася дуель поглядів. Усик та Джошуа не могли відірвати очей одне від одного.
  • Британець зробив гучну заяву під час офіційної зустрічі, наголосивши, що він король камбеків і Олександру буде не просто його перемогти.
  • За декілька днів до оголошення офіційної дати поєдинку Олександр показав у своєму інстаграмі, як він готується до протистояння з Джошуа.
  • Нагадаємо, що британець та українець боротимуться одразу за 3 чемпіонські пояси – WBA, WBO та IBF. Їх Олександру Усику вдалось зібрати у вересні 2021 року, коли він здобув перемогу над Джошуа.