В одному з ігрових моментів гравець намагався дістати м'яч, який покидав межі поля. Впіймати м'яч та зупинитися йому вдалося лише на рекламних щитах, повідомляє 24 канал.

До слова: Баскетболіст Святослав Михайлюк залишається в "Детройті": стала відома нова зарплата українця

Після цього Дончіч нахилився, щоб видихнути, і не помітив, як до нього швидко наближалася камера трансляції. Баскетболіст лиш в останній момент зумів ухилитися від удару. І був дуже здивований.

Окрім удару по голові, камера могла завдати травми і його пальцям.

Сам матч закінчився перемогою "Далласа" в овертаймі 118:115. Дончіч відіграв понад 26 хвилин, за які набрав 23 очки, зробив 7 підбирань та 6 передач.

Варте уваги: "Похід" ЛеБрона і виступ українця в "бульбашці": п'ять причин стежити за рестартом сезону НБА

Відновлення сезону НБА запланований на 31 серпня. "Даллас" у першому матчі зіграє проти "Х'юстона". "Даллас" поки проходить у плей-офф.