Барселоні в першому турі Ліги чемпіонів випало грати проти чеської Вікторії. Гра закінчилася з рахунком 5:1 на користь "блаугранас".

Варте уваги Ліга чемпіонів: результати матчів та відео голів 7 вересня

Ще до перерви Барселона забила тричі. Відкрив рахунок Кессьє, який головою спрямував м'яч у ворота після кутового. А потім двічі забив Левандовський. Між його голами було і взяття воріт у виконанні гостей – забив Сікора.

По перерві Левандовський забив ще один гол після пасу Торреса. І згодом відзначився і сам Торрес, встановивши остаточний рахунок матчу.

Для Левандовського це четвертий матч поспіль, в якому він забиває за Барселону. Він не забив лише в першому матчі за команду проти Райо Вальєкано. Далі були дублі у ворота Реал Сосьєдада та Вальядоліда, гол у ворота Севільї. І тепер хет-трик у ворота Вікторії.