У вівторок, 16 квітня, в Лізі чемпіонів пройдуть два матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Центральною буде гра у Барселоні, де місцева команда прийматиме ПСЖ, пише 24 канал.

До теми Учень покарав вчителя: Барселона обіграла ПСЖ у вогняному чвертьфіналі Ліги чемпіонів – відео

Зміна фаворита

Перед початком дуелі між старими знайомими саме ПСЖ вважався фаворитом протистояння. Тим не менше, команда Луїса Енріке не змогла показати весь свій клас на "Парк-де-Пренс" тиждень тому.

Барселона змогла у вольовому стилі вирвати перемогу на виїзді та стати явним фаворитом у парі. Тепер каталонцям достатньо не програти вдома, щоб вперше з 2019 року опинитися у півфіналі Ліги чемпіонів.

Це зможе компенсувати невдачі в чемпіонаті, де підопічні Хаві не можуть наблизитися до Реала. Мадридці зберігають гандикап у вісім балів, а найближчої неділі на команди чекає очна битва у Мадриді.

Що стосується ПСЖ, то французи впевнено лідирують в Лізі 1 з відривом у 10 очок. Крім того, команда Луїса Енріке вже вийшла у фінал Кубка, але, безумовно, виліт з Ліги чемпіонів зробить сезон невдалим для парижан.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Барселона – ПСЖ на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Варто знати Барселона вже однією ногою в 1/2 Ліги чемпіонів: які шанси ПСЖ взяти реванш за поразку у Парижі

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Барселона – ПСЖ. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

БАРСЕЛОНА – ПСЖ 1:4

Голи: Рафінья, 12 – Дембеле, 40, Вітінья, 54, Мбаппе, 61 (пен), 89.

БАРСЕЛОНА: тер Штеген – Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу – де Йонг, Педрі, Гюндоган – Ямал, Левандовський, Рафінья.

ПСЖ: Доннарумма – Хакімі, Маркіньос, Люка Ернандес, Мендеш – Руїс, Заїр-Емері, Вітінья – Барколя, Мбаппе, Дембеле.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. ПСЖ у прекрасному стилі розгромив на виїзді Барселону і за сумою двох матчів (6:4) вийшов у півфінал. Там підопічні Луїса Енріке зіграють із дортмундською Боруссією.

90+6 хвилина

Дві жовті картки для Барселони. Рафінья та Лопес не стримали емоцій.

90+5 хвилина

Гра відверто заспокоїлась, Барселона вже змирилась із неминучим вильотом.

90+2 хвилина

Момент у Мбаппе, тер Штегену знову довелось рятувати Барселону.

90 хвилина

Суддя додав аж сім хвилин.

89 хвилина

ГООООООЛ. ПСЖ закриває матч остаточно. Парижани вибігли у класну контратаку, тер Штеген навіть здійснив два сейви. Але м'яч все ж відскочив до Мбаппе, який і поставив крапку у епізоді. 1:4

Відео голу:

88 хвилина

У ПСЖ заміна. Коло Муані вийшов замість Дембеле.

87 хвилин

Небезпечний момент у Левандовського. Удар поляка встиг заблокувати Маркіньос.

85 хвилина

Небезпечна подача Рафіньї зі штрафного не знайшла голову Левандовського.

83 хвилина

Тепер подвійна заміна від каталонців. Жоау Канселу та Френкі де Йонг йдуть відпочивати, замість них вийшли Жоау Феліш та Фермін Лопес.

81 хвилина

Ще одна заміна у ПСЖ. Угарте замість Заїра-Емері.

79 хвилина

Супермомент у Рафіньї! Бразилець з гострого кута вирішив бити і трохи не влучив у дальній кут воріт.

77 хвилина

Дві заміни від Луїса Енріке. Марко Асенсіо та Лі Кан Ін виходять замість Бредлі Барколя та Фабіана Руїса.

73 хвилина

Зрячий дальній постріл від Левандовського. Доннарумма на місці.

69 хвилина

ПСЖ забрав м'яч під свій контроль і вже не дуже активно загострює біля воріт тер Штегена.

66 хвилина

Гюндоган намагався намалювати пенальті, але суддя не повірив та виписав Ілкаю попередження.

63 хвилина

Маркіньос відмахнувся від Левандовського та отримав жовту картку.

62 хвилина

Заміна у Барселони. Ферран Торрес вийшов замість Педрі.

61 хвилина

ГОООООЛ. Мбаппе впевнено реалізує пенальті та виводить свій клуб вперед за сумою двох ігор. 1:3, сумарно – 4:5.

Відео голу:

59 хвилина

ПЕНАЛЬТІ. Канселу необдумано пішов у підкат під Дембеле у власному майданчику та не влучив по м'ячу. Зате зіграв у ногу Усману.

58 хвилина

У Хаві здали нерви, суддя вилучив тренера Барселони.

57 хвилина

Стійка у Барселони! Гюндоган зряче пробив з-за меж карного майданчика, трохи не влучивши у ствір.

55 хвилина

ГОООООЛ. ПСЖ таки дотиснув Барселону. Вітіньї дали пробити з дальньої відстані і португалець влучив у нижній кут воріт тер Штегена. 1:2, за сумою двох матчів – 4:4.

Відео голу:

53 хвилина

Мбаппе вивів Руїса на ударну позицію, проте іспанець з близької відстані не влучив у площину воріт.

51 хвилина

Жовта картка Левандовському. Поляк у стрибку в'їхав ліктем в обличчя Ернандесу.

48 хвилина

Дальній удар від Хакімі виявився підступним через рикошет. Воротар Барселони встиг зреагувати.

Початок другого тайму

Команди знову на полі, гра поновлена!

Відео голу Рафіньї:

Відео голу Дембеле:

Статистика першого тайму:

Перерва

Перший тайм добіг кінця, рахунок 1:1 на користь Барселони. Втім каталонцям треба відіграти ще як мінімум 45 хвилин у меншості. Відпочиваємо.

45+3 хвилин

Знову неймовірний шанс у Дембеле! Після дальнього закидання француз пробив злету з гострого кута. М'яч пролетів дуже близько зі стійкою.

45+2 хвилина

Фабіан Руїс отримав попередження за грубий фол проти Педрі.

45+1 хвилина

Барколя непогано пробрався кріз кількох захисників Барселони, але удар у француза не вийшов.

45 хвилина

Суддя додав три хвилини до першого тайму.

43 хвилина

Непоганий дальній удар від Вітіньї, але вище воріт.

41 хвилина

Мбаппе та Мартінес щось не поділили після голу та отримали по жовтій картці за суперечки.

40 хвилина

ГООООЛ. ПСЖ таки зрівнює рахунок! Барколя прострілом не зміг знайти Мбаппе, але на пас відгукнувся Дембеле, який прошив тер Штегена. 1:1

Відео голу:

37 хвилина

Дембеле непогано прострілював у центр з флангу, але ніхто з гравців ПСЖ на передачу не відгукнувся.

35 хвилина

Заміна у Барселони. Хаві реагує на вилучення та випускає Іньїго Мартінеса замість Ламіна Ямала.

32 хвилина

Дуже небезпечний удар Дембеле зі штрафного. Трохи вище поперечини.

30 хвилина

Вилучення у Барселони! Барколя вибігав сам на сам із тер Штегеном і встиг прокинути м'яч повз Араухо. Уругваєць вдарив локтем в обличчя Бредлі. Господарі в меншості!

29 хвилина

Сейв від тер Штегена! Мбаппе відгукнувся на простріл з флангу, але німець парирував його удар.

27 хвилина

Дембеле вирішив вистрілити здаля. М'яч заблоковано.

24 хвилина

Гра дещо заспокоїлась, ПСЖ переводить дихання, а Барселона не сильно біжить в атаку.

21 хвилина

Супершанс у Левандовського. Захист ПСЖ виніс м'яч прямо на ногу Роберту після прострілу з флангу. Втім поляк метрів з 11-ти пробив вище воріт.

19 хвилина

Дембеле ледь не вибіг у дуже небезпечну контратаку, але проти Усмана вдало відіграв Кубарсі у підкаті.

16 хвилина

ПСЖ продовжує тиснути, але, як і раніше, без моментів.

12 хвилина

ГООООООЛ. ПСЖ довго атакував, а Барселона забила з першого ж моменту. Ямал прорвався по флангу, залишив не при справах Мендеша та прострілив у центр. Там Рафінья випередив Хакімі та забив вже третій свій гол у ворота ПСЖ в цьому протистоянні. 1:0

Відео голу:

11 хвилина

Барколя накрутив трьох опонентів на вході у майданчик, але неточно виконав простріл.

8 хвилина

ПСЖ активно атакує, але поки без серйозної загрози для воріт каталонців.

5 хвилина

Де Йонг заблокував дальній удар від Вітіньї.

3 хвилина

Мбаппе намагався вибігти на рандеву із воротарем, але Кубарсі корпусом відтіснив Кіліана.

Початок матчу

Гра розпочалась, let's go!

Команди виходять на поле!

Марк-Андре тер Штеген також готовий до бою!

У свій минулий візит на "Камп Ноу" Кіліан Мбаппе оформив хет-трик, а ПСЖ виграв 4:1.

Хакімі відбув дискваліфікацію та готовий допомогти ПСЖ зробити камбек!