АЗ переміг Хайдук у вирішальному поєдинку Юнацької ліги УЄФА з рахунком 5:0. Фінал видався видовищним та без інтриги.

Варте уваги Аталанта повернулась у боротьбу за ЛЧ: кіпер Роми допустив дикий ляп – відеоогляд матчу

Вперше в історії

Поєдинок за титул Юнацької ліги УЄФА пройшов між двома сенсаційними командами, які на шляху до фіналі здолали маститих суперників. Так нідерландському колективу підкорилися Барселона, Реал, Айнтрахт та Спортінг, а хорватська команда взяла гору не тільки над донецьким Шахтарем (українці поступилися в 1/16 фіналу з рахунком 1:0), а й над Манчестер Сіті, Боруссією Дортмунд та Міланом. Цікаво, що у складі Хайдука виступає також український голкіпер Давид Фесюк, проте у команді він виконує роль дублера, яку відіграв і у фіналі Юнацької ліги УЄФА.

АЗ у матчі з Хайдуком виглядав в рази потужніше. Нідерландський колектив у першому таймі зміг відзначитись всього один раз, приберігши усе солодке для своїх фанатів, або ж гірке для вболівальників Хайдука, на другий тайм. У другій половині зустрічі "сировари" добряче повеселились, забивши бідолашному Хайдуку ще 4 м'ячі зверху. Таким чином, АЗ без зайвих проблем оформив перший у своїй історії титул Юнацької ліги УЄФА.