Романчук: Постолімпійський період був складний

Чемпіонат світу у Дубаї став тріумфальним для Михайла Романчука. 25-річний плавець приніс Україні єдину медаль на змаганнях – "бронзу".

До речі Мій чемпіон, – Марина Бех-Романчук мило привітала чоловіка з нагородою ЧС з плавання

Спортсмен зазначив, що кожна його нагорода є для нього цінною. Однак медаль з чемпіонату світу має особливе значення. Романчук здобув її після складного періоду у його житті, який настав після двох медалей Олімпіади-2020.

Був надзвичайно складний постолімпійський період, не буду вдаватися в деталі, що, куди і як. Але це був надзвичайно важкий період для мене. І я дуже щасливий, що вдалося здобути бронзову нагороду і показати досить непоганий результат,
– зізнався Михайло.

Плавець зауважив, що були проблеми зі здоров'ям і не тільки. Після Олімпійських ігор спортсмену було складно і фізично, і морально. Для Романчука складно дався післяолімпійський період, який став одним із найскладніших у його житті.

"Є до чого прагнути і показувати гарні результати"

Проаналізував Романчук виступ на чемпіонаті світу.

Я вдячний, що є результат, є медаль. Як я вже сказав, дуже складний період був. Ми аналізували з тренером, з усієї підготовки нам вдалося виконати може 30 – 40% запланованого, тому такий результат – є до чого прагнути і показувати гарні результати в майбутньому,
– додав бронзовий призер.

Виступ Романчука на Олімпіаді-2020

  • Олімпійські ігри у Токіо стали вдалими для українця. 25-річний плавець здобув під синьо-жовтим прапором дві медалі.
  • Романчук став третім у запливі на 800 метрів вільним стилем. Ця нагорода стала історичною – це перша медаль для країни за останні 17 років. До Токіо із трьох поспіль Олімпіад українські плавці повертались із порожніми руками.
  • Другу свою медаль у Японії Михайло здобув вже на коронній дистанції 1500 метрів – "срібло".