У вівторок, 2 липня, завершиться стадія 1/8 фіналу на чемпіонаті Європи-2024. В останній битві раунду збірна Австрії у Лейпцигу зійдеться зі збірною Туреччини, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Чвертьфінал за радість

Австрія приємно здивувала фанатів на груповій стадії. Команда Ральфа Рангніка зуміла залишити позаду себе грандів європейського футболу Францію та Нідерланди та вийти у плей-оф з першого місця.

Команда потрапила у непогану сітку, тому недивно, що її розглядають як претендента аж на півфінал. Першим її суперником стане непоступлива Туреччина. Підопічні Монтелли заслужено посіли друге місце у групі F, обігравши Грузію та Чехію.

Турки тепер мріють повторити казку 2008 року, коли команда опинилась аж у півфіналі. Завадити цьому може відсутність двох ключових гравців. Чалханоглу та Акайдин пропускають зустріч через перебір карток.

У Австрії також є дві втрати. Віммер також дискваліфікований, а Траунер отримав пошкодження. Переможець цієї дуелі у чвертьфіналі гратиме проти Нідерландів.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Австрія – Туреччина користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Австрія – Туреччина. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

АВСТРІЯ – ТУРЕЧЧИНА 1:2

Голи: Грегорич, 67 – Демірал, 2, 60.

Австрія: Пентц – Пош, Лінхарт, Дансо, Мвене – Забітцер, Зайвальд – Лаймер, Баумгартнер, Шмід – Арнаутович.

Туреччина: Гюнок – Мюлдюр, Демірал, Бардакчі, Кадіоглу – Айхан, Юксек – Гюлер, Кокчу, Їлдиз – Їлмаз.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Дуже напружена битва між Австрією та Туреччиною завершилась перемогою останніх. У чвертьфіналі підопічні Монтелли зустрінуться із Нідерландами.

90+5 хвилина

Гюнок рятує Туреччину від екстратайму! Баумгартнер завершував головою навіс від Прасса, але кіпер турків виконав неймовірний сейв.

Відео суперсейву:

90+4 хвилина

Сейв від Пенца! Їлмазу вдалось втекти сам на сам у контратаці, але його удар відбив воротар.

90+3 хвилина

Австрія продовжує тиснути всіма можливими силами. Турки грають на відбій.

90+2 хвилина

Зрячий навіс з лівого флангу від Австрії. Грегорич виграв другий поверх, але після цього Йокушлу встиг винести м'яч.

90 хвилина

Суддя додав чотири хвилини.

88 хвилина

Два класних момента у Їлмаза в контратаках. Спочатку Баріш не встиг на пас Актюркоглу, а потім форвард пробив вище воріт.

23:45, 2 липня

86 хвилина

Момент у Баумгартнера! Хавбек головою непогано пробивав, але м'яч пролетів поруч із воротами.

83 хвилина

Кокчу зазнав травми та поступився місцем на полі Кахведжи.

81 хвилина

Зайвальд прострілював у центр, але Арнаутовича та Грегорича встигли випередити.

79 хвилина

Дві заміни у Туреччини. Гюлер та Їлдиз йдуть з поля, замість них вийшли Йокушлу та Актюркоглу.

76 хвилина

Турецькі захисники зупинили стрімкий прохід Арнаутовича.

73 хвилина

Демірал зняв м'яч з голови Арнаутовича.

69 хвилина

Грегорич пробивав головою, але м'яч опинився в руках Гюнока.

67 хвилина

ГОООООЛ. Австрія відновлює інтригу. Знову кутовий став результативним. Після навісу Пош скинув на Грегорича і той впритул розстріляв ворота Гюнока. 1:2

Відео голу:

66 хвилина

Заміни від Австрії. Вебер та Грілліч замінили Лінхарта та Лаймера.

64 хвилина

Пенц встиг випередити Їлмаза під час подачі у майданчик австрійців.

60 хвилина

ГОООООЛ!!! Дубль Меріха Демірала! Захисник відгукнувся на подачу з кутового та головою точно пробив по воротах. 0:2

Відео голу:

59 хвилина

Перша заміна у турків. Юксек поступається місцем на полі Озджану.

56 хвилина

Небезпечний удар Поша заблокував Демірал.

55 хвилина

Класний момент у Лаймера! Конрад пройшов на дриблінгу у майданчик та з непоганої позиції вистрілив поруч зі стійкою.

53 хвилина

Груба гра від Лінхарта призвела до жовтої картки.

51 хвилина

Неточний удар Грегорича головою після навісу.

48 хвилина

Грегорич одразу відгукнувся на простріл Баумгартнера. Удар вийшов неточним.

46 хвилина

Дві заміни у Австрії. Прасс та Грегорич вийшли замість Мвене та Шміда.

Початок другого тайму

Команди знову на полі. Продовжуємо.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Гра виходить дуже напружена, а у рахунку досить несподівано веде Туреччина. Чекаємо на не менш захоплюючий другий тайм.

45+1 хвилина

Баумгартнер випередив Демірала під час прострілу з флангу, але пробив поруч зі стійкою.

45 хвилина

Одна хвилина додана до першого тайму.

42 хвилина

Нова жовта картка для турків. Юксек збив у центрі поля Баумгартнера та пропустить чвертьфінал у разі проходу австрійців.

39 хвилина

Жовта картка Шміду за зрив атаки Туреччини.

37 хвилина

Мюлдюр випередив Забітцера, який був готовий з близької відстані розстріляти ворота Гюнока.

35 хвилина

Невдала подача від Забітцера. Демірал продовжує господарювати у власному майданчику.

31 хвилина

Їлмаз прострілом намагався знайти Їлдиза у майданчику Австрії, але м'яч перелетів Кенана.

28 хвилина

Шмід та Арнаутович вибігли у контратаку, але другий не зрозумів задум першого під час вирішального пасу.

25 хвилина

Демірал відгукнувся на подачу Гюлера з кутового. Неточно.

24 хвилина

Занадто багато боротьби стало в центрі поля. Суддя зафіксував кілька фолів протягом останніх хвилин.

20 хвилина

Демірал знову ідеально грає на другому поверсі.

17 хвилина

Подачу Шміда нейтралізували захисники Туреччини.

12 хвилина

Кокчу грубо сфолив проти Баумгартнера та отримав попередження. Наступну гру турок пропустить.

11 хвилина

Забітцер віддавав загострюючий пас, але Арнаутович не встиг на м'яч.

8 хвилина

Лінхарт відгукнувся на подачу з кутового, але пробив вище воріт.

6 хвилина

Демірал зняв м'яч з ноги Баумгартнера, який збирався з метра замкнути простріл.

2 хвилина

ГООООЛ!!! Туреччина швидко відкриває рахунок. Після подачі з кутового захисники австрійців забарились із м'ячем і Демірал першим зорієнтувався, вразивши ворота. 0:1

Відео голу:

Початок матчу

Гра стартувала!

Команди вже на полі.

Історія зустрічей

Австрія та Туреччина відіграли між собою 17 очних зустрічей. Невелика перевага на боці австрійців:

• 9 перемог Австрії
  • 1 нічия
  • 7 перемог Туреччини.

Різниця голів – 24:23. При цьому в офіційних іграх перевага вже на боці Туреччини (+5=1-4).