У понеділок, 17 червня, відбудуться три зустрічі першого туру чемпіонату Європи-2024. Останній матч дня відбудеться у Дюссельдорфі, де Австрія протистоятиме Франції, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Віцечемпіони світу йдуть за трофеєм

Французька збірна вже майже десять років вважається головним претендентом на всі можливі трофеї. Місцева футбольна система постійно готує талантів до національної команди, а Дідьє Дешам їх вдало інтегрує у колектив.

Вісім років тому "Ле Бле" були близькими до тріумфу на Євро вдома, але у фіналі поступились Португалії. Тепер же французи мріють надолужити це на полях Німеччини. Тренер зміг взяти майже усіх гравців основи команди, виключенням став лише травмований Люка Ернандес.

Також цей турнір має стати останнім за збірну для Жиру, Грізманна та Канте, тому французам необхідно постаратися для своїх лідерів. На стартову гру Дешам не зможе задіяти Чуамені, також під питанням і участь Рабьо.

Першим суперником Франції стануть австрійці, які є аутсайдерами квартету. У Ральфа Рангніка є прекрасний вибір півзахисників, проте глибина лави запасних та кадровий потенціал захисту не виглядають впевнено. Серйозно понизила шанси Австрії на успіх травма Давіда Алаби.

Склади команд:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Австрія – Франція користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Австрія – Франція. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Фінальний свисток!

Франція мінімально обігрує Австрію на першому для себе матчі на Євро-2024. Французи повинні подякувати Воберу, який відзначився автоголом!

90+5 хвилина

М'яч влучає у руку Кунде. Апеляції австрійців були проігноровані.

90+2 хвилина

Вже Віммер впав у штрафному гостей. Пенальті не буде.

90 хвилина

Жиру змінює закривавленого Мбаппе. Головний арбітр зустрічі додав 9 хвилин.

88 хвилина

Мбаппе повернувся на поле та просто сів на газон. Мансано показав Кіліану жовтку картку за витівку француза.

86 хвилина

Мбаппе надають допомогу. Кіліан зіткнувся із плечем суперника після подачі зі штрафного. Багато крові на формі лідера Франції.

83 хвилина

Пенц забрав м'яч до рук після легкого удару Тюрама.

76 хвилина

Меньян класно зіграв на виході після передачі зі стандарту у штрафний французів.

73 хвилина

Тюрам намагався закрутити під дальню стійку, але пробив далеко на трибуни.

67 хвилина

Момееееент! Добивання Кунду заблокував захисник.

62 хвилина

Забітцер на газоні. Суддя не повівся на апеляції футболіста.

57 хвилина

Шалений момент не реалізував Мбаппе. Кіліан вибіг на ворота Австрії, але не докрутив м'яч. У цьому моменті було легше забити, ніж не забити.

56 хвилина

Статистика ударів 3:6 на користь Франції.

46 хвилина

Кров у Грізманна. Антуан влетів головою у рекламний щит біля меж поля. Французу надають допомогу.

Другий тайм розпочато!

Перерва.

45 хвилина

Головний арбітр матчу додав 1 хвилину до ігрового часу першого тайму.

38 хвилина

Гоооолллл! Франція відкриває рахунок. М'яч від голови Вобера влетів у сітку своїх володінь.

36 хвилина

Супершанс для збірної Австрії. Баумгартнер не зумів переграти Меньяна.

27 хвилина

Австрія вирівняла гру до екватора першого тайму.

16 хвилина

Перша жовта картка у грі. Мансано посадив Вобера на гірчичник через грубий підкат.

8 хвилина

Мбаппе змарнував 100-відсотковий момент. Лише сейв голкіпера врятував австрійців від голу.

5 хвилина

Франція заробила небезпечний штрафний після фолу на Ернандесі.

Матч розпочато!

Пролунали гімни обох країн. Команди вже на полі.

Все готове до гри!

Ось у такому складі зі старту вийде французька збірна!

До вашої уваги стартові склади команд. Розпочнімо зі збірної Австрії!

Вже менше, як за 30 хвилин розпочнеться останній матч ігрового дня на Євро-2024, у якому Франція проекзаменує Австрію!