Українські футболісти об'єдналися навколо допомоги Батьківщині після початку повномасштабної війни проти Росії. Хлопці залучаються фінансово та допомагають країні на інформаційному фронті.

До теми "Вважав, що Україна бомбить Донбас": подробиці зникнення гравця Шахтаря

Ще один зрадник України

Проте, на жаль, є достатньо футболістів, яким Росія не вважається ворогом чи агресором. За два останні роки було кілька випадків появи українських гравців на території країни-терористки.

Чергова ганебна ситуація сталася із форвардом Артуром Мурзою. Російські пропагандистські ЗМІ повідомляють, що 23-річний гравець перебуває на перегляді у клубі Хімкі з Московської області.

На минулих вихідних Артур взяв участь у товариському матчі з іншою російською командою Крилья Совєтов під час зборів у Туреччині. При цьому наставник Хімок Андрєй Талалаєв зазначив, що Мурза далекий від оптимальної форми.

Переглядали хлопчика, вільного агента. Він тренується з нами, має коріння з Донбасу та російський паспорт. Думатимемо по ньому ще. Мурза – непоганий футболіст, але рівень готовності не дозволяє нам сподіватися, що він одразу стане нам помічником,
– зазначив Талалаєв.

Читайте також Вчасно підклали повію: колишня дружина Тимощука розповіла, як Росія змусила його зрадити Україну

Відзначимо, що Артур Мурза є уродженцем Волновахи Донецької області, яку росіяни вщент зруйнували та окупували. Він виховувався в академіях Шахтаря, київського Арсеналу та Маріуполя. У складі останніх форвард і дебютував на професійному рівні.

Кар'єра Артура Мурзи

  • в Україні Мурза грав до зими 2022-го, представляючи клуби Першої ліги Маріуполь, Волинь, Авангард, Гірник-Спорт та Оболонь
  • найбільш успішний період був у Оболоні – 11 голів у 32-х матчах
  • взимку 2022 року він підписав контракт із Металістом, проте за харків'ян так і не зіграв жодного матчу через початок повномасштабної війни
  • після цього Мурза встиг пограти Кизилжар та Аксу з Казахстану, а також латвійську Валмієру та австрійський Капфенберг
  • у складі прибалтійського клубу Артур став чемпіоном Латвії