З початком повномасштабної війни з Росією чимало українських спортсменів об'єдналися задля допомоги своїй Батьківщині. Втім, і з цього правила є винятки.

До теми "Продажний пі**р": ексгравець збірної України облаяв появу Тимощука в соцмережах Зеніта – фото

Повія переманила на бік Росії

Найбільш яскрава постать серед зрадників України – екскапітан Анатолій Тимощук. З 2017 року уродженець Луцька живе і працює в Росії, а війну в Україні ігнорує.

Одним з факторів для Тимощука залишатися в Росії є гроші та його нова дружина Анастасія. Колишня дружина Анатолія Надія Навроцька розповіла, як та для чого окупанти завербували Тимощука.

"Росія знала, що буде вести війну вже дуже давно. Їй потрібно було зібрати максимальну кількість українських лідерів думок і привернути на свою сторону будь-якими методами. Комусь підкласти повію в ліжко, когось взяти за яйця, когось заманити грошима. Це КГБістські старі методи. Тимощуку показали, як гарно йому буде в Санкт-Петербурзі, підклали йому там якусь повійку, яка почала його тримати за яйця та впливати й капати на його мізки.

Бачите, як вчасно спрацювала підкладена ще у 2007 році повія. Вона йому вже впливала на мізки повним ходом і він повернувся в Санкт-Петербург. Його ніхто не тримає насильно там. Але йому вже тоді вкладали в голову, що треба якусь нерухомість купити. На мою думку, вони збирали оцих наших спікерів. З нього роблять українця в Росії для своєї публіки і навіть для світової. Потім вони все одно будуть намагатися влазити в Україну. Наступним поколінням з цим жити. Завдання зробити так, щоб вони не могли вже влазити сюди,
– розповіла Надія Навроцька.

Читайте також "Не бачу різниці між народами України та Росії": Тимощук висловився у стилі Скабєєвої

Відзначимо, що ексдружина Тимощука нині живе у Німеччині та виховує двох доньок-близнючок від Анатолія. Той своєю чергою проміняв її на Росію, де є у відносинах із місцевою моделлю Анастасією Клімовою.

При цьому сама Надія судиться з колишнім футболістом через аліменти, від сплати яких Анатолій ухиляється. Була інформація в ЗМІ, що Тимощук залишив Росію, однак в Зєніті її спростували.

Ігрова кар'єра Анатолія Тимощука

  • нагадаємо, що за свою кар'єру Анатолій пограв за Шахтар, Зєніт, Баварію та Кайрат
  • із донеччанами хавбек по три рази вигравав чемпіонат та Кубок України
  • у складі росіян Тимощуку підкорились два місцевих чемпіонати та перемога в Кубку і Суперкубку УЄФА
  • найбільшого ж успіху гравець досяг у Баварії, з нею він двічі підкорював Бундеслігу та ставав тріумфатором Ліги чемпіонів
  • у складі збірної України Тимощук провів 144 матчі, оформивши чотири голи
  • з 2017 року Анатолій працює в Зєніті асистентом головного тренера