Артета: Це дійсно хороша перемога

Команда Зінченка продемонструвала свою готовність до нового сезону перемогою над Крістал Пелас у першому турі англійської Прем'єр-ліги. Український захисник вийшов у старті "канонірів" і взяв участь у першому голі в ворота господарів – українець зробив асист після кутового на Мартінеллі.

До речі Яскравий дебют: Зінченко – найкращий гравець Арсенала у стартовому матчі сезону АПЛ

Ще один м'яч Арсенал забив у другому таймі – захисник Крістал Пелас Гехі зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Сака. Матч закінчився з рахунком 0:2.

Головний тренер Арсенала Мікель Артета підбив підсумки матчу з Крістал Пелас.

"Це дійсно хороша перемога. Вона була важкою, тому що вболівальники Крістал Пелас гарантували тут атмосферу, а суперник є командою хорошого рівня. Вони створили нам багато проблем. Ми пережили це в минулому сезоні, а те, що зараз приїхали та здобули перемогу в цей спосіб – заслуга хлопців. Я дуже щасливий. ‎

‎Невтішним було те, що ми не забили більше голів, адже у нас було стільки можливостей. Ми були справді небезпечними біля чужих воріт, однак не можемо розраховувати тут на це протягом 95 хвилин, цього не станеться.", – сказав тренер.

Також наставник лондонського клуба високо оцінив дебют українця.

‎Зінченко та Жезус вже мають досвід, вони виступали в АПЛ багато-багато разів. Це все ще нова команда, але їхня адаптація вражає,
– сказав Артета.

Зінченко – найкращий гравець матчу

• Зінченко став найкращим гравцем матчу 1-го туру АПЛ у складі своєї команди за версіями статистичних порталів WhoScored та SofaScore.
  • WhoScored поставив українцю 8,1 бала. Зазначимо, що це найкраща оцінка не тільки у складі Арсенала, але й в обох командах.
  • SofaScore оцінив українця у 7,5 бала. Це найвища оцінка у команді разом з Беном Вайтом.
  • Нагадаємо, що Зінченко перейшов в Арсенал у липня, його контракт з клубом розрахований до 2026-го.